Поверніть Алісі маму!

Поверніть Алісі маму!

Started
May 12, 2022
Victory
This petition made change with 69,771 supporters!

Why this petition matters

UA / ENGPL

Чотирирічна дівчинка Аліса з Маріуполя протягом останніх 2 місяців переховувалась у бомбосховищах «Азовсталі». Мама Аліси - Вікторія Обідіна, лікар. З перших днів облоги міста дитина перебувала в укритті, де знаходився тимчасовий госпіталь і де її мати допомагала пораненим бійцям. Аліса чим могла допомагала мамі: приносила ліки і підбадьорюючи поранених. Вона бачила безліч жахливих сцен, яких не повинна бачити жодна дитина!

Під час останньої евакуації з території маріупольського заводу «Азовсталь» під керівництвом ООН та Червоного Хреста російські загарбники розлучили матір з донькою. Аліса прибула до Запоріжжя 8 травня, а її матір забрали до так званого «фільтраційного табору», організованого російськими загарбниками. Ніхто не знає, де саме зараз перебуває Вікторія і які жахи вона переживає.

Ми, нижчепідписані активісти, знаменитості, політики та представники неурядових організацій, закликаємо Організацію Об’єднаних Націй та Червоний Хрест врятувати Вікторію Обідіну з фільтраційного табору та повернути дочці на підконтрольну Україні територію! Ми закликаємо ООН відновити право дітей на батьківське виховання, яке передбачено Конвенцією ООН про права дитини.

Організація Об’єднаних Націй і Червоний Хрест взяли на себе відповідальність за евакуацію УСІХ мирних жителів з території заводу «Азовсталь», і їм це НЕ вдалося. Поки мати Аліси, Вікторія, а також усі інші цивільні з Маріуполя залишається у фільтраційному таборі на окупованій території, поки у фільтраційному таборі залишається ще багато військовополонених з «Азовсталі», евакуація не завершена!

Якщо Організація Об’єднаних Націй і Червоний Хрест не завершить евакуацію, нижчепідписані активісти звернуться до світової спільноти з проханням розпустити ці організації.

Victory

This petition made change with 69,771 supporters!

Share this petition