Çocuk Susar Sen Susma

Çocuk Susar Sen Susma

542 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.
1.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
TÜRKİYE tarafına Berk Can Doğan bu kampanyayı başlattı

Çocuklar Susar Sen Susma! 

Türkiye genelinde bir proje başlattık, ''Çocuk Susar Sen Susma'' dedik.

Sempozyum düzenemek istiyoruz, biz kendi ekibimizi oluşturduk, ilk kabul Ordu, Perşembe Belediyesinden geldi. İlk olarak orada başlayacağız sonrasın da bizi kabul edecek belediye ve kurumların bizimle iletişime geçmesini istiyoruz. Bir kıvılcım yarattık gelin bu kavılcımı bir alev'e çevirelim hep beraber? 

Müzisyen ve gruplar ile anlaşma yapacağız eger anlaşma sağlanırsa gittigimiz illerde konserler düzenlemeyi düşünüyoruz, buradan gelecek gelirleri hemen ertesi gün çocuklarımız için harçayacagız. 

Gelin sizde destek verin, bu çorbada tuzunuz olsun.

Paylaşıp imza attırak en büyük destegi bize verin.

Sizlerin de çocuklara ne kadar sevdiginizi çok iyi biliyorum, çocuklar bizim gelecegimiz onlara güzel bir gelecek bırakmak zorundayız. 

Çünkü: Ben çocukken günüm sokaklarda geçti , sokakların baş kahramanıydık biz çocuklar... Kimi zaman bisiklet selesinde, kimi zaman mahalle maçlarında, bazen arkadaşlarımla kovalamaç oynarken bazense akşam ezanına kadar oynanan bir saklambaçta başroldüm . Annem her sabah okula gidişimde , balkona çıkar arkamdan bakardı ama bu bana yada insanlara güvensizliğinden değil yüreğinde ki sevgiden kaynaklanırdı . Akşamları saklambaç oynarken hiç korkmadım ben , ne gecenin karanlığından ne mahalemin insanından, en az gecenin karanlığı kadar sonsuz bir özgürlüğümüz ve huzurumuz vardı ben çocukken... Sokaktan geçen bir abi bazen bir teyze bana sıcacık gülümser saçlarımı severdi. Kazanan hepimizdik kazanan sevgiydi... Ben kapıda kaldığımda istediğim kapının zilini çalıp eve girer teyzelerim tarafından karnım doyurulur, amcalarım ve abilerimden öğüt dinleyebilirdim korkmadan. Büyüklerimin kucağına beni sevsinler diye oturur, gerçek sevgiyle başımı okşatabilirdim hiç bir beden kaygım olmadan. Annem ve babam bizi mahallemizden zarar gelmez! Başın sıkışırsa tanıdığına git, mahallelliye sahip çıkar derlerdi. Biz çocukken büyüklerimizin zihinledire çocuk ve masumdu.... Bizimle ilgili hayalleri okuyup büyük adam olmaktı. 
Şimdiler de çocukların önce özgürlüğünü aldık sonra huzurunu . Sevgisizleştikçe zarar verdik onlara . En masum yanımızı en kötü tecrübelerle yüzleştirdik . Geleceğimizi tükettik ...

                                                                                             Teşekkürler...

 

BERK CAN DOĞAN 

 

ULAŞIM:

İNSTAGRAM: berkcandogn

TWİTTER: berkcandogan

MAİL: berkcandogn@gmail.com

542 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.
1.000 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.