Kampanya Kapatıldı

Çatalca’daki sokak hayvanlarının güvende olmasını ve onların hayatı için barınak olması.

Bu kampanya 685 destekçiye ulaştı


Bildiğiniz gibi Çatalca ormanlık alan ve kedi köpek çok var bu hayvanlar sürekli zor durumda gönüllüler yetişemiyor belediye de yeterli değil barınak olmasını herkes istiyor eğer barınak olursa hem hayvanların sağlığı hem de insanların sağlığı için çok faydası olacaktır. 

Uzun süre içinde dilekçeler yazan kişiler var bende dahilim ama sürekli aynı cevabı alıyoruz ya yer olmuyor ya da maddi olanak bulunmuyor gibi cevaplar ile karşı karşıya kalıyorum ve kalıyoruz.

Normalde Çatalca nin köyünde oturuyordum Çatalca ya taşıdığım günden beri hayata farklı bakış açısı ile baktım hayvanları zaten çok seviyordum sevgimin yetmeyeceğini anladım ve yardım etmeye çalıştım hayvan hakları ile iletişime geçtim yasal kanunları ezberlemeye çalışıyorum ve instagram hesabı açtım ordan iletişime geçebiliyorum ama sizin desteğinize ihtiyacım var lütfen sizden ricam kampanyayı imzalayın Bugün Tuğçe imzanı bekliyor!

Tuğçe kurt bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Çatalca’daki sokak hayvanlarının güvende olmasını ve onların hayatı için barınak olması.». Tuğçe ve imza atan diğer 684 kişiye katıl.