Petition update

ПІДПИШИ ПЕТИЦІЮ: Вимагаємо вигнати Росію з ПАРЄ!

Ukrainian Standpoint
New York, NY, United States

Jun 27, 2019 — 

Сьогоднішня Росія - це країна, котра захопила й окуповує українські території. Країна, котра продовжує вбивати українців за допомогію артилерії, мінометів, стрілецької зброї і піхотних мін. Країна, що викрадає українських громадян, піддає їх тортурам і засуджує до незаконного ув'язнення.

Дозволяючи Росії знову приєднатись до Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), остання сигналізує, що Росії дозволено захоплювати сусідів, і їй за це не буде покарання з боку європейської спільноти.

Крім того, членство Росії підриває єропейські цінності і задає шкоди іміджу ПАРЄ, Ради Європи і Європейського Союзу.

Тому ми вимагаємо: ВИГНАТИ РОСІЮ З ПАРЄ, і не дозволяти їй повертатись доти, доки ця країна не піде з усіх окупованих нею українських територій.

→ English

***
Допоможи зібрати більше підписів:
- Пошир цю петицію у Фейсбуці (і познач друзів!)
- Під час підписування петиції переконайся, що опцію "Відображати моє ім'я та коментувати цю петицію" ("Display my name and comment on this petition" ) ввімкнено (стоїть "галочка"). Демонструючи твоє ім'я під петицією, ти заохотиш інших підписати її.
- Допоможи нам рекламувати цю петицію у Фейсбуці! За кожні $20 Фейсбук покаже її понад 7 тисячам осіб в день. Будь-яка сума стане в допомозі!
ПІДТРИМАТИ


Keep fighting for people power!

Politicians and rich CEOs shouldn't make all the decisions. Today we ask you to help keep Change.org free and independent. Our job as a public benefit company is to help petitions like this one fight back and get heard. If everyone who saw this chipped in monthly we'd secure Change.org's future today. Help us hold the powerful to account. Can you spare a minute to become a member today?

I'll power Change with $5 monthlyPayment method

Discussion

Please enter a comment.

We were unable to post your comment. Please try again.