Jei mes priversime teisėjus laikytis įstatymo, mes nutrauksime korupciją ir neteisybę

Jei mes priversime teisėjus laikytis įstatymo, mes nutrauksime korupciją ir neteisybę

0 personas han firmado. ¡Ayuda a conseguir 5000!
Con 5000 firmas, es más probable que esta petición sea publicada en los medios de comunicación locales
European Movement for Justice EMJ ha iniciado esta petición dirigida a Jungtinių Tautų Organizacija y

Teismų korupcija yra pasaulinė norma, ir tai yra vėžys, kuris sugadino demokratiją. Teisėjai nesilaiko įstatymo, nes jie nėra nubausti už jo pažeidimą. Šią IMPUNITY teikia kiti teisėjai, kurie juos teisina ir slepia.
Teismo korupcijos vėžys naikina daugelio žmonių gyvybes; Taip pat jis stumia plačiai institucinę korupcija, piktnaudžiavimas įstatymų ir valstybės pareigūnus, kurie piktnaudžiauja savo galia, korupcija ir žiniasklaidos bendrovė, kurios pasekmės nusikalstamumas, nedarbas, skurdas, jaunimą be ateities; Trumpai tariant, neteisingos, ligonių ir dekadentinės visuomenės.
Teismo korupcijos vėžys naikina daugelio žmonių gyvybes; Taip pat jis stumia plačiai institucinę korupcija, piktnaudžiavimas įstatymų ir valstybės pareigūnus, kurie piktnaudžiauja savo galia, įmonių korupcija ir žiniasklaidoje, kurio pasekmės nusikalstamumas, nedarbas, skurdas, jaunimą be ateities; Trumpai tariant, nesąžininga visuomenė, ligonių ir dekadentinės.
Ispanijoje 1812 m. Konstitucijoje nustatyta, kad teisėjus sprendžia tik piliečių žiuri. Tokiu būdu žmogaus teisė garantuojama nepriklausomam ir nešališkam teismui spręsti.
Su Citizens žiuri, teisėjai bus priversti paklusti įstatymui ir pasmerkti tuos, kurie neatitinka, baigiant korupcija.
Tarptautiniai įstatymai, tokie kaip žmogaus teisės, apsaugo mus nuo blogų nacionalinių įstatymų, o teisėjai privalo juos laikytis.
Todėl tiesiog jei teisėjai laikytųsi tarptautinės teisės, tai būtų geriausia ir greičiausia visų laikų revoliucija. Tokiu būdu mes pakeisti dabartinius nusmukęs visuomenes, kur mažuma pasinaudojo dauguma, sukurti pažangias visuomenes.
Ispanijos socialinis sektorius stengiasi grįžti prie šios taisyklės Ispanijoje. Tai pasireiškė pirmosios Eiropas iedzīvotāju diena pret tiesnešu korupciju (22-9 2015 m.).

Šią peticiją sukūrė European Movement for Justice (Europos judėjimas teisingumui)

0 personas han firmado. ¡Ayuda a conseguir 5000!
Con 5000 firmas, es más probable que esta petición sea publicada en los medios de comunicación locales