Kampanya Kapatıldı

Ayşe Kulin'in utanmasını istiyoruz

Bu kampanya 1.449 destekçiye ulaştı


AYSE KULİN'İ PROTESTO EDİYORUZ

Ermeni Soykırımının 100. yılına çok az kala, bu denli bir saygısız üslubun bir edebiyatçının ağzından çıkmış olması üzücüdür. Ayşe Kulin, medyaya verdiği röportajda, çok rahat bir şekilde ”Ermenileri durup dururken kesmedik” diyerek, aslında kesmekte haklı olduklarının da altını da çizmiştir… Kendisinden özür filan dilemesini de beklemiyoruz, şiddetle kınıyor ve kitaplarını da protesto ediyor, sağduyu sahibi insanları da okumamaya davet ediyoruz…

WE PROTEST AYSE KULIN

Very close to centennial of the Armenian Genocide, It is regrettable that such an irreverent style came from the mouth of a writer, Ayşe Kulin. In an interview with the media, in a very relaxed way, Kulin, by saying ,”we did not butcher the Armenians without a reason”; emphasized that they had the right to butcher a nation… We do not expect an apology from him or something in that language,we strongly condemn Ayse Kulin and protest her books and invite all people with common sense also not to read her books.

Atilla Dirim/Cem Özdemir/Harut Özer/Işıl Toksöz/Nadya Uygun/Rüstem Ayral/Sait Çetinoğlu/Sarkis Adam/Uğur Derin/Yalçın Ergündoğan/Zeynep TozdumanBugün Uğur imzanı bekliyor!

Uğur Derin bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Everest Yayınları: Ayşe Kulin'in utanmasını istiyoruz». Uğur ve imza atan diğer 1.448 kişiye katıl.