Kampanya Kapatıldı

ULUSAL Turizmin REÇETESİ olarak Resmen yürürlükte ve 8 Yıldır uygulanmayan 2023 Turizm Stratejisi durumu hakkında (Göreviniz gereği?) NET GÖRÜŞ Beyan etmenizi bekliyoruz..!

Bu kampanya 100 destekçiye ulaştı


Plansız ve kontrolsüz bir şekilde Obezce gelişen Ulusal Turizm için üretilen Devlet Politikası uygulama Reçetesi olan 2023 Stratejisi'nin 8 Yılı, sahipsizlik sonucu uygulamasız geçmiştir. Önümüzde kalan 9 Yıl boyunca Ülke turizminin ihtiyacı olan YASAL REÇETE ne olacak? Hastalıklı turizmin kazandırdıkları güzel de, verimsizlik ile sürekli kan kaybedilen ekonomik Cari-Açık derman dövizleri ve Turizmin artan çevre zararlarını kim-nasıl karşılayacak? Şampiyon turizm demeçleri arasında, "bitkisel hayattaki" Devlet Politikası olan "2023 Türkiye Turizm Stratejisi" görüşleriniz nedir? Bugün Zafer imzanı bekliyor!

Zafer Cengiz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Başaran Ulusoy: ULUSAL Turizmin REÇETESİ olarak Resmen yürürlükte ve 8 Yıldır uygulanmayan 2023 Turizm Stratejisi durumu hakkında (Göreviniz gereği?) NET GÖRÜŞ Beyan etmenizi bekliyoruz..!». Zafer ve imza atan diğer 99 kişiye katıl.