Kampanya Kapatıldı

BİZLER YENİ TÜRKİYE NİN MİMARİSİ İÇİN VARIZ

Bu kampanya 241 destekçiye ulaştı


Belediyeler insanın günlük yaşantısına en yakın olan bireyin hayatına en çok dokunan kamu kurumlarıdır.Günümüz belediyeciliğinin vatandaşa hizmet amacı güden kalifiyeli personel yapısıyla kentlerin işleyişini düzenleyen sosyo kültürel yapının mimari olduğundan şüphemiz yok .
Sizleri "Emlak ve Emlak Yönetimi "önlisans programını başarıyla bitirmiş sekiz bini aşkın "meslek elemanı "adına yürüttüğümüz kadro mücadelesi nedeniyle meşgul ediyoruz.
Geçmişte tarımda makinalaşma ile başlayan kırsaldan kente göçün devasa ağırlığına hazırlıksız yakalanan şehirlerimizin içinde bulunduğu alt yapı imar kaçak yapılaşma sorunları ile mücadelenizde biz "Emlak ve Emlak Yönetimi "mezunlarının kabiliyet ve meslek bilgisinden faydalanmanızı istiyoruz.
Tam manasıyla kamu kurumlarındaki nitelikli personel ihtiyacını karşılama amacı güdülerek oluşturulmuş bölümümüz büyük bir kadro sıkıntısı çekmektedir.
İmar ve mevzuatı ,gayrimenkul hukuku ,kamulaştırma , kentleşme üzerine aldığımız eğitimler ile belediyelerin İmar ve Emlak istimlak Müdürlüklerinin bölümümüze tanımlı iş alanları olmasını talep etmekteyiz.
Bir çoğumuzun stajlarını belediyelerin ilgili birimlerinde yaptığını hatırlatır başlattığımız ve hakettiğimiz kadro seferberliğinde bize vereceğiniz destekten dolayı şimdiden teşekkürlerimizi iletiriz.
Saygılarımızla

Emlak ve Emlak Yönetimi MezunlarıBugün Yasemin imzanı bekliyor!

Yasemin Yucedag bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Büyükşehir Belediyeleri : BİZLER YENİ TÜRKİYE NİN MİMARİSİ İÇİN VARIZ». Yasemin ve imza atan diğer 240 kişiye katıl.