Продовження дистанційної форми навчання в ОНУ ім. І. І. Мечникова

Продовження дистанційної форми навчання в ОНУ ім. І. І. Мечникова

0 людей подписали. Следующая цель: 1 500
Когда эта петиция соберет 1 500 подписей, она вероятнее всего сможет заинтересовать локальные медиа!
Анна Стратієнко создал(а) эту петицию, адресованную Труба Вячеслав Іванович (Ректор ОНУ ім. І. І. Мечникова)

Шановне керівництво університету ОНУ ім. І. І. Мечникова, шановний ректоре нашого університету, Труба Вячеслав Іванович. 

Кожен розуміє, що в ці непрості часи ми маємо піклуватися про власне здоров'я, адже, за словами кожного співробітника нашого вищого навчального закладу, здоров'я завжди в приорітеті. Але за Вашим же наказом ми маємо наражати себе та інших на небезпеку. Це суперечить базовим Положенням про права людини. Я хочу тезово описати те, що відбувається не тільки глобально, але й локально, зі студентами моєї та інших спеціальностей:

1) Одеса досі знаходиться у червоній зоні. Так, кількість хворих щодня зростає. І той факт, яким нас намагаються заспокоїти (ніби усі викладачі вакциновані), не рятує ситуацію. Адже ще є студенти, і стан їх здоров'я не буде так ретельно перевірятися. Троє людей с моєї групи ще зовсім нещодавно дізналися, що вони захворіли на Covid. Декілька студентів вакцинувалися, але (медики підтвердять), що реакція організма на вакцину є непередбачуваною, що дає привід подумати над самоізоляцією ВЖЕ ВАКЦИНОВАНИХ осіб, щоб запобігти зараження оточуючих на випадок, якщо вакцинована особа є носієм хвороби.

2) В ОНУ багато студентів, що на час дистанційного навчання повернулися до рідних міст. Зараз усі ці студенти вирушать одночасно до Одеси, що також спричинить поширення хвороби. Усі пересування Україною мають відбуватися за наявності сертифікату вакцинування? Але ж ця система недосконала, і більшості першокурсників ще немає 18 років, що дає підстави на необов'язкову вакцинацію для відвідання громадських місць.

3) Як усім відомо, в усіх корпусах немає опалення, а середньодобова температура поступово знижується. Холод знижує імунітет, що в наявній епідеміологічній ситуації лише покращить умови для поширення вірусу.

Прошу розглянути це звернення і прийняти рішення згідно нього, адже нам не байдуже наше життя. Сподіваємось, що й вам також.

З повагою, студенти ОНУ.

0 людей подписали. Следующая цель: 1 500
Когда эта петиция соберет 1 500 подписей, она вероятнее всего сможет заинтересовать локальные медиа!