Петиция закрыта

Врахувати побажання студентів щодо зміни розкладу навчального процесу та зимових канікул

Эта петиция собрала 2 733 подписанта


Шановні Студенти!

У п'ятницю, 25 листопада 2016 року, кожен з нас міг спостерігати кричуще порушення фундаментальних прав та свобод всієї студентської спільноти на прикладі Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка. Ігноруючи постанови засідання Конференції студентів Університету, яка проходила 24 листопада 2016 року, окремими особами було прийняте рішення про проведення зимової сесії у січні та відміну продовжених зимових канікул.

У зв'язку з цим ми, як представники студентського руху КНУ ім. Тараса Шевченко, наполягаємо на проведенні наступних заходів та змін:

1. Повернення до виконання рішення Конференції студентів Університету від 24 листопада 2016 року або оголошення про проведення нової Всеуніверситетської Конференції Студентів КНУ ім. Тараса Шевченка з метою розробки подальшого плану дій.

2. Провести консультації з представниками студентської спільноти для аналізу основних точок зору на вирішення даної проблеми.

3. Провести відкриті слухання та виробити спільну позицію, яка б задовольнила потреби кожної із сторін.

Основними мотивами до проведеннях цих заходів є наступні:

1. Невідворотна необхідність переходу до европейських стандартів освіти у вищих навчальних закладах України. Тривалість літніх канікул за цими стандартами становить рівно три місяці, а зимових - один місяць. Проведення сесії під час канікул (або фактичний "розрив" канікул) є неприпустимим.

2. Загальнодержавна потреба в проведенні ефективної енергозаощаджувальної політики в умовах важкого економічного і політичного становища нашої країни. Положення про необхідність економії використання енергоресурсів викладені у Енергетичній Стратегії України, що була затверджена Міністерством енергетики та вугільної промисловості України від 7 серпня 2015 року.

3. Важливість залучення студентів до прийняття важливих для Університету рішень та органах студентського самоврядування.

Студенти! Саме зараз прийшов час для рішучих дій! Ми маємо захистити та відстояти наші права! Якщо Вам не байдуже майбутнє країни, майбутнє прийдешніх поколінь, і Ви хочете зробити систему освіти в Україні якіснішою та прогресивнішою, підтримайте дану петицію, як перший крок до початку глобальних змін в нашій країні!Cегодня Студентський Рух рассчитывает на вас

Студентський Рух нуждается в вашей поддержке петиции «Ректор КНУ ім. Тараса Шевченка Губерський Леонід Васильович: Врахувати побажання студентів щодо зміни розкладу навчального процесу та зимових канікул». Студентський Рух и 2 732 участника этой кампании рассчитывают на вас сегодня.