Про відновлення на посаді командира Запорізького військового госпіталю

Про відновлення на посаді командира Запорізького військового госпіталю

Started
May 10, 2022
Signatures: 2,820Next Goal: 5,000
Support now

Why this petition matters

Started by Dmytro Pylypets

На початку травня 2022 року за наказом командувача Медичних сил ЗСУ бригадного генерала медичної служби Тетяни Остащенко звільнено з посади командира Запорізького військового госпіталю підполковника м/с Віктора Писанко.

На посаді командир перебував всього три місяці, але встиг:

  • згуртувати та налаштувати роботу особового складу госпіталю;
  • налагодити взаємодію з волонтерами та місцевою владою для забезпечення потреб закладу в лікуванні поранених військовослужбовців та цивільних;
  • облаштувати сучасним обладнанням операційні та реанімаційні потужності госпіталю;
  • укомплектувати госпіталь високопрофесійними кадрами зокрема хірургічного та анестезіологічного профілю;
  • відкрити унікальне відділення, в якому лікуються поранені з акубаротравмою та ЗЧМТ;
  • налагодити взаємодію та координацію з цивільними лікувальними закладами Академією медичних наук, університетською клінікою;
  • ефективно організувати лікувально-евакуаційний процес в зоні відповідальності госпіталю;
  • спільно з волонтерами та меценатами та за відсутності допомоги з боку Командування відновлено занедбаний впродовж 30 років корпус госпіталю.

Головна мета Віктора Писанко – максимальна ефективність на своїй посаді, сучасна медична допомога пораненим та постраждалим для повернення їх до повноцінного життя.

З боку Командування була повна відсутність підтримки та саботаж позитивних ініціатив. Зокрема щодо взаємодії з волонтерами, організації лікувально-евакуаційного процесу.

Віктор Писанко – сучасний офіцер нової генерації, професійний менеджер, пройшов бойовий шлях від начмеда 25 бригади в найгарячіші 2014–2016 роки, має практичний досвід організації медичного забезпечення оперативно-тактичного та стратегічного рівня, брав участь в міжнародних миротворчих місіях НАТО, ООН.

Зняття з посад ефективних командирів під час війни містить ознаки саботажу та диверсії з боку Командування Медичних сил ЗСУ, а також розправи над бойовим офіцером.

Вимагаємо від вищого військово-політичного керівництва України зупинити деструктивні процеси в медичному забезпеченні сил оборони під час війни, провести перевірку управлінських рішень Командування Медичних сил ЗСУ та невідкладно відновити на посаді командира Запорізького військового госпіталю підполковника м/с Віктора Писанко.

Подальше зволікання зі змінами у військовій медицині може призвести до громадського вибуху.

Ніхто не зупинить ідею, час якої настав!

Фейсбук: Запорізький Військовий Госпіталь / Zaporizhzhia Military Hospital

Support now
Signatures: 2,820Next Goal: 5,000
Support now