Петиція про недопущення руйнування і порятунок православної церкви Святого Воскресіння в Т

Петиція про недопущення руйнування і порятунок православної церкви Святого Воскресіння в Т

Lancée le
3 juillet 2022
Signatures : 3 083Prochain objectif : 5 000
Soutenir maintenant

Pourquoi cette pétition est importante

Lancée par Alexis STRUVE

До пана Юберта Фалько, мера Тулона, та до членів муніципальної ради

Пане Міський голова,

Ми з приголомшенням дізналися про розірвання договору про оренду будівлі, яку займають Православна Церква Святого Воскресіння Христового та об’єднання французької православної громади Тулон і Вар. Згідно з інформацією наданою нам мерією, будівлю церкви планують зруйнувати, щоб створити на її місці aвтопарковку.

Але це не проста будівля. Це православна церква з історією протягом 48 років, яка тісно пов’язана історією Європи і, зокрема, з Тулоном. Жінки та чоловіки приходять сюди, щоб жити своєю вірою та вірою своїх батьків і матерів, а також зустрічати, вітати та супроводжувати тих, хто сьогодні, як і вчора, живе у вигнанні, змушений покинути свою країну.

У ці часи нестабільності та негараздів на європейському континенті, чи потрібно нагадувати, що ця церква має дуже важливе значення для прийому та підтримки багатьох українських біженців, яких приймають мешканці Тулона та Вару.

З початком війни в Україні, щоб забезпечити прийом українських біженців, асоціація організувала офіс для прослуховування та орієнтації, уроки французької мови, організувала заходи для дітей українських жінок, які часто самі, тому що їхні чоловіки змушені були залишитися в Україні.

Пане мере, це місце не тільки є частиною історії Тулона, воно є відображенням гостинності вашого міста, але це також місце наповненне життям, де жінки та чоловіки знаходять рівновагу, прийом і підтримку.

Пане міський голова будь ласка не руйнуйте цю церкву!

https://www.facebook.com/Eglise.orthodoxe.Toulon

Soutenir maintenant
Signatures : 3 083Prochain objectif : 5 000
Soutenir maintenant