

Добавити Українськi танки у гру War Thunder
Проблема
Голосуйте за те що би розробники добавили у гру танки Українського виробництва такi як Оплот, чи Т-55АГМ.
Тому що на данний момент у грi є тiльки росiйскi або радянськi танки без позначок про країну їх виробництва.
Дякую за увагу.
Слава Українi!
Alexey MakartsovАвтор петиции
16
Давайте соберем 25 подписей!
Проблема
Голосуйте за те що би розробники добавили у гру танки Українського виробництва такi як Оплот, чи Т-55АГМ.
Тому що на данний момент у грi є тiльки росiйскi або радянськi танки без позначок про країну їх виробництва.
Дякую за увагу.
Слава Українi!
Alexey MakartsovАвтор петиции
Подписать
Новости этой петиции
Поделиться этой петицией
Петиция создана 21 февраля 2023 г.