Добавити Українськi танки у гру War Thunder

16

Давайте соберем 25 подписей!
Петиции, собравшие более 1000 подписей, приводят к успеху в 5 раз чаще.

Проблема

Голосуйте за те що би розробники добавили у гру танки Українського виробництва такi як Оплот, чи Т-55АГМ. 

Тому що на данний момент у грi є тiльки росiйскi або радянськi танки без позначок про країну їх виробництва.

Дякую за увагу.

Слава Українi!

avatar of the starter
Alexey MakartsovАвтор петиции

Новости этой петиции