Обновление к петицииName Abbey D'Agostino to carry the USA Flag in the Rio Olympics Closing CeremoniesVictory! Sending this on to USOC!

Timothy BoivinCary, IL, Соединенные Штаты
19 авг. 2016 г.
I was hoping to reach 500 signatures in a short time in support of having Abbey D'Agostino being named the flagbearer for the Rio Olympics. We're just passing 900 in barely 36 hours! Thanks everyone! Sending this on to USOC!
Скопировать ссылку
WhatsApp
Facebook
Nextdoor
Эл. почта
X