Лося до Червоної Книги!!!

Лося до Червоної Книги!!!

0 людей подписали. Следующая цель: 15 000
Когда эта петиция соберет 15 000 подписей, она вероятнее всего станет одной из наиболее подписываемых на Change.org на данный момент!
Зелена Сила - Green Power создал(а) эту петицию, адресованную Саєнко Олександр, Міністру Кабінету Міністрів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, Кабінет Міністрів України) и

Петиція про захист лося від повного знищення та внесення його під охорону до Червоної Книги України!

Ми закликаємо захистити європейського Лося (Alces alces) від варварського знищення - від полювання на нього, яке є головною причиною знищення цієї монументальної дивовижної тварини українських лісів.

Лось - практично беззахисна тварина, він може зупинитися і довго розглядати людину, лосі довірливі та мирні істоти і добувати їх (полювати на них) - все одно, що розстріляти в упор слабку і беззахисну істоту. Полювання на нього з огляду на всю ситуацію із мисливським господарюванням та мисливцями - це злочин проти природи України.

Оскільки дозвіл на видобуток лося справа не дешева (організація полювання на лося стартує від 30000 грн), то дозволити собі полювання зможуть виключно багаті і впливові мисливці. Так невже, заради задоволення невеликої кількості людей, які отримують насолоду від вбивства цієї величної тварини, ми дозволимо знищити більшу частину поголів'я лося, а може і все?

За час існування України, як держави, кількість лося знизилося з 20 тис. до 2 тис. голів (за неофіційними даними). Скільки фактично лосів знаходиться на території України ніхто не знає, оскільки Мінекології не виділяє фінансування на проведення будь-яких наукових досліджень по динаміці зменшення чи збільшення кількості лосів, а Лісагенство повністю ігнорує ведення обліку та моніторингу мисливських тварин в угіддях.

Заборона полювання на лося є єдиним дієвим важелем для відновлення поголів'я європейського лося в Україні.

Ми вимагаємо прояву політичної волі від Кабінету Міністрів України для введення заборони полювання на лося. Для цього ми вимагаємо від Кабміну сприянню внесення європейського лося до Червоної книги України та гарантій захисту тварин, які є охоронними видами.

На сайті петицій до Верховної Ради України зареєстровано відповідну петицію: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2081

Просимо українців пейти за посиланням і підписати та поширити петицію до ВР.

українці на захист лося

0 людей подписали. Следующая цель: 15 000
Когда эта петиция соберет 15 000 подписей, она вероятнее всего станет одной из наиболее подписываемых на Change.org на данный момент!