Yerli Otomobilin Balıkesir’de üretilmesine destek ol.

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 200.


İDDİAMIZ VAR

Balıkesir yerli otomobil fabrikasının kurulabileceği en uygun yerdir.

Türkiye’nin yerli otomobili için elini taşın altına koyan, milletimizin hayalini gerçekleştirecek olan, Türkiye’nin vizyon projesi için ilk adımı atan babayiğitlerimize sesleniyoruz:

· Balıkesir Türkiye’nin büyüme potansiyeli en yüksek ilidir.

· Gelecek 10 yıl içinde Balıkesir dünyanın en hızlı büyüyen ili olacaktır.

· Çanakkale boğazı köprüsü, Bandırma limanı, Çandarlı limanı, İstanbul-İzmir otoyolu, Gökköy Lojistik köyü ve demiryolu ulaşımı, arazilerin büyüklüğü ve uygunluğu Balıkesir’i Türkiye’nin gözbebeği yapacaktır.

· Gelin yerli otomobil fabrikasını Balıkesir’e kurun.

· Biz Büyük Birlik Partisi Balıkesir İl Teşkilatı olarak; hiçbir şahsi menfaat gözetmeksizin teknik, siyasi, bürokratik her türlü desteğe hazırız.

Sayın Valimiz nezdinde tüm kamu kurumlarının değerli yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz, Siyasi Partilerin İl Başkanları, Sanayi Odası Başkanım, Ticaret Odası Başkanım, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve Sendikalarımız;

Türkiye’nin yerli otomobili için en uygun yer Balıkesir’dir. Bu proje Balıkesir’in makus talihini değiştirecek bir projedir. Sadece bu hizmet, hepinizin adının Balıkesir tarihine altın harflerle yazılmasına sebep olacaktır.

Gelin hep birlikte bir konsensüs oluşturalım ve bu BABAYİĞİTLERİN Balıkesir’e gelmesi için tüm imkanlarımızı seferber edelim. Balıkesir’de yerli otomobil fabrikası için yeni bir organize sanayi alanı belirlenebilecek hazine arazilerimiz mevcuttur.

Balıkesir’de bu işin yapılabilmesi için, enerjimiz de var, insan kaynağımız da var, arazimiz de var, altyapımız da var, her şeyimiz var. Elini taşın altına koyabilecek herkesin Balıkesir için, Türkiye için gerekli çabayı göstereceğine inanıyoruz.

Hep birlikte Türkiye’nin otomobilinin Balıkesir’de üretilmesi için elimizi taşın altına koyalım, bu tarihi fırsatı değerlendirelim. Balıkesir’imizde bugüne kadar söylenegelen yatırımların engellendiği iddialarını hep birlikte boşa çıkartalım.

BBP Balıkesir İl TeşkilatıBugün BBP Balıkesir imzanı bekliyor!

BBP Balıkesir bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Yerli Otomobilin Balıkesir’de üretilmesine destek ol.». BBP Balıkesir ve imza atan diğer 195 kişiye katıl.