Yürüme imkanım var tedavi için yardım toplama izni çıkarmak istiyoruz yardım edin lütfen!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 15.000.


Merhaba adım Akın Atbaş 5 Sene önce maganda kurşunuyla omurilik felci oldum. 2 ay yoğun bakımda kaldım, yoğun bakımdan çıktığımda hiç bir yerim tutmuyordu. 1 buçuk sene hiç hareket etmeden yattım, sonra fizik tedaviye başladım. Devlet hastanesinde ve özel hastanelerde gördüğüm tedavilerle çok iyi bir seviyeye geldim. Devlet hastanesinde tedavi görmek için aylarca sıra bekliyorum eğer şanslıysam 1 sene içinde toplam sadece 3 yada 4 ay tedavi görebiliyorum bu da çok yetersiz kalıyor ve sonuç alamıyorum. Özel hastaneyede artık gücümüz yetmiyor, evimiz kira zor durumdayız ve 1 senedir tedavi göremiyorum...
İstanbul Valiliği İl Dernekler Müdürlüğüne yardım toplama izni çıkarmak için başvuru yaptım gelen cevap olumsuz oldu, Devlet hastanesinde tedavi görebilirsin dediler. Çok büyük bir umutla olacak diye bekliyordum ama olmadı... Beni iyice çıkmaza ve çaresizliğe soktular. 5 senedir mücadele verdim çok iyi bir seviyeye geldim, maddi imkansızlıktan dolayı tedavi göremiyorum. Artık vücudumda eklem bozukluğu başladı ve bu kadar ilerlemişken gerilemem beni üzüyor... 1 buçuk sene yürütme robotu olan hastanede ara vermeden düzenli olarak tedavi görebilirsem bastonla da olsa yürüme imkanım var. İhtiyacım olduğu halde yardım toplama izni çıkartamıyorum.
Tedaviye yeniden başlamam için, Sağlık Bakanlığından ve İl Dernekler Müdürlüğünden tek isteğim yardım toplama izni çıkarılmasına izin verilsin.!
Çok zor durumdayım sesimin duyulması için
Yardım Ve Desteklerinizi Bekliyorum..Bugün Akın imzanı bekliyor!

Akın Atbaş bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Yürüme imkanım var tedavi için yardım toplama izni çıkarmak istiyoruz yardım edin lütfen!». Akın ve imza atan diğer 11.790 kişiye katıl.