Doğrulanmış başarı

Ktü'de Katlamalı Harç İstemiyoruz

Bu kampanya 878 destekçi ile değişim yarattı!


KTÜ'de ikinci dönem katlamalı harç uygulaması faaliyete geçecek. Soygunun diğer adı olan katlamalı harç uygulamasına karşı öğrenciler olarak kuvvetli bir tepki göstermek için yola çıkıyoruz. Milyon dolarları ayakkabı kutusuna dolduranların bir gecede aklandığı,'cumhurun' başının 1153 odalı sarayında tahtına kurulup zevki sefa sürdüğü bu düzende, öğrencilerin paralarıyla yeni saraylar inşa edilmek isteniyor...

Rektörlükle yaptığımız görüşmelerde öğrendik ki katlamalı harç uygulaması ikinci dönem (geçmiş borçlarda göz önüne alınarak) resmen KTÜ'de uygulanmaya başlanacak. Ailemizin veya kendimizin ;alınteriyle kazandığı 3-5 kuruş liradan medet umanlara etkili bir cevap vereceğiz.Gençlik henüz sözünü söylemedi !!
Öğrenciler olarak Katlamalı Harç Uygulamasını iptal ettirene kadar direneceğiz.Geleceğimize sahip çıkacağız.Müşteri değil öğrenci olduğumuzu herkese göstereceğiz.Bugün Hilal imzanı bekliyor!

Hilal Erkan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «YÖK ve KTÜ REKTÖRLÜĞÜ: Ktü'de Katlamalı Harç İstemiyoruz». Hilal ve imza atan diğer 877 kişiye katıl.