Kampanya Kapatıldı

Maltepe spor kompleksinin satılmaması veya devredilmemesini istiyoruz

Bu kampanya 66 destekçiye ulaştı


Gençlik ve Spor Bakanlığı idaresinde bulunan Maltepe/Girne mahallesinde hizmet veren MALTEPE SPOR KOMPLEKSİ 'nin Beşiktaş spor kulübüne SATILMAMASI veya DEVREDİLMEMESİ için sizlere daha önce  yazmış olduğumuz dilekçelere;
'Böyle bir durum yoktur' diyerek gönderdiğiniz geri bildirimlerle bizleri susturdunuz!
Fakat YENİDEN satılacağı veya devredilecegi haberinin gündeme gelmiş olması halkı kandırmaktan ibarettir.. Bu tesislerin bölgede bulunan insanlara hizmet kalitesini arttırması gerekirken bu davranış  acizliktir.
Bizler mücadelemizi yılmadan her tür platformda ifade etmeye , isteğimiz doğrultusunda neticeleninceye kadar devam edeceğiz.
    GELECEĞİMİZİN GENÇLERİNİ HER TÜR BAĞIMLILIKTAN KORUYABİLMEK ADINA ÜCRETSİZ FAYDALANILAN BU KOMPLEKS DEVLET BÜNYESİNDE KALMALI.

     ŞİMDİ VE HERZAMAN HAKKIMIZI ARIYOR VE HALKA SUNULAN KOMPLEKSLERi SATARAK VEYA DEVREDEREK HALKIN MAGDUR EDİLMEMESİ HUSUSUNDA GEREĞİNİN KALICI OLARAK yapılmasını talep ediyoruz..
 
 Bugün Betül imzanı bekliyor!

Betül Gönen bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «www.gsb.gov.tr: Maltepe spor kompleksinin satılmaması veya devredilmemesini istiyoruz». Betül ve imza atan diğer 65 kişiye katıl.