Başarı

www.bizimkumes.com anapara korumalı sözleşme diye vaatler sonra dolandirilmak

Bu kampanya 18 destekçi ile değişim yarattı!


www.bizimkumes.com adli internetten sanal tavuklarla ve sanal yumurtalarla ana para korumalı sözleşme ıslak imzalı vaadiyle binlerce kişiyi mağdur etti. Yaklaşık 350 bin TL nin üzerinde bir meblaa söz konusu bunu yargıya bile şikayet ettik ama hala elimize gecen somut bir bilgiye ulaşamadık.

İnsanlara Finansbank dan 4 milyon sozlesmemiz var vaadiyle yatırımları artırıp 40 gün içerisinden siteyi ve iletişim bilgileri kapatıp ortalıkta yok oldular. Çoğu kişi 35 bin 10 bin 20 bin TL en düşük yatırım abartısız 1000 TL den aşağı yatırım yapan yok 

Bahsettiğim şahısların isimleri 

Samet gündogan : antalya da ikamet ediyor

Kendini samet erden ,mehmet demir diye tanıttı . Antalya da ikamet ediyor 

Ali haydar tanşi  TC  65404250208 antalya kepez de ikamet ediyor gerçek mesleği araba tamircisi herşey bu şahıs adına kayitli 

Bir diğer şahıs Barış 

Soner eroğlu : sitenin kapanmadan birgün once insanlara yatiriminizin %100 bonus olarak yüklenecek vaadiyle insanları teşvik ederek yatırıma zorlandirilmistir  .

Kimisi elindeki evin ihtiyacını giderecek parasını bu siteye yatırdı kimisi bankadan kredi çekerek kimisi eşten dostan  akrabadan borç alarak girişti bu siteye bu kadar insanlarin haklarına giren bu şahıslar napyor acaba nasıl rahat yaşıyor ..Bugün Enver imzanı bekliyor!

Enver TüRKMEN bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «www.bizimkumes.com anapara korumalı sözleşme diye vaatler sonra dolandirilmak». Enver ve imza atan diğer 17 kişiye katıl.