WWF ÜRÜNLERİ DAHA UCUZ OLSUN

WWF ÜRÜNLERİ DAHA UCUZ OLSUN

Başlama tarihi:
7 Mart 2022
Muhatap:
İmzalar: 9Sonraki Hedef: 10
Hemen destekle

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Dilasu Tamgül

Çoğumuzun bildiği WWF uzun süredir sürdürülebilir bir hayat yaşamamız için çeşitli farkındalıklar yaratıyor. WWF Market’te de kendi ürettikleri sürdürülebilir ürünleri satmaktalar. Ben her ne kadar elimden geldiğince desteklemeye çalışsam da ürünlerin ücretinden dolayı (ihtiyacım olduğu zaman) sürdürülebilir ürünleri tercih edemiyorum. 

Eğer ürün ücretleri düşürülürse, daha çok kitleye ulaşır ve herkes bu konuda daha bilgili olur. Bu sayede de yalnızca “imkanı olanlar” değil, herkes sürdürülebilir ürünleri kullanabilir. 

Ülkemizdeki zamların ve üretim maliyetinin artışının bilincindeyim. En azından ücretler düşmese bile, daha sık ve daha yüksek oranlarda indirim yapılırsa biz öğrenciler olarak kullanabiliriz. Uzun süredir almak istediğim bez çantalar için sonunda para biriktirebilmiştim fakat sonra bir baktım ki çantalara yeniden zam gelmiş. 

Bence her evde en az bir tane WWF Market ürünü olmalı, hepimiz daha yaşanılabilir bir dünya için elimizden geleni yapmalıyız. Üstümüze düştüğü şekilde çevreci ve sürdürülebilir ürünler kullanmalıyız. Eğer bilinçli üreticiler, ürünlere daha kolay erişebilmemizi sağlarsa; biz de tüketiciler olarak alışveriş yaptığımız markaları daha bilinçli seçebiliriz ve gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabiliriz!

Hemen destekle
İmzalar: 9Sonraki Hedef: 10
Hemen destekle