Wesprzyj Falun Gong, aby zakończyć brutalne prześladowania trwające od 23 lat

Wesprzyj Falun Gong, aby zakończyć brutalne prześladowania trwające od 23 lat

177.330 haben unterschrieben. Nächstes Ziel: 200.000.
Startdatum
Petition an
Zjednoczony naród und

Warum ist diese Petition wichtig?

Gestartet von Support Falun Gong

Englsih / 中文 / Français / Deutsche / Español / Svenska / Pусский язык / Türkçe / Hrvatski / Magyar / Português / български / Italiano / SlovenskýSlovenščinBosanski / Српски / 日本語 / 한국어 / Tiếng Việt / ไทย / Indonesian / हिंदी / தமிழ் / ਪੰਜਾਬੀ  / नेपाली / فارسی / עִברִית

Falun Gong znane również jako Falun Dafa to antyczna chińska praktyka duchowa. Składa się z nauk moralnych i pięciu delikatnych ćwiczeń, które są często skuteczne w poprawie stanu zdrowia oraz dodawaniu energii. 

U podstaw tej praktyki leżą takie wartości jak: Prawda, Życzliwośc, Cierpliwości (Zhen Shan Ren po chińsku). Falun Gong uczy, że są to najbardziej fundamentalne wartości we wszechświecie i bierze je jako drogowskazy w codziennym życiu. Poprzez konsekwentne i oddane ćwiczenia student Falun Gong dąży do osiągnięcia stanu bezinteresowności, lepszej samoświadomości, wewnętrznej czystości i balansu - stanu prawdziwego zdrowia.

Falun Gong poprawił zdrowie i samopoczucie ponad 100 milionom ludzi. Tej praktyki można nauczyć się za darmo od wolontariuszy na całym świecie. 

Falun Gong jest swobodnie praktykowana w ponad 100 krajach, ale w jednym kraju nie tylko jest zabroniona, ale mają miejsce masowe prześladowania. Krajem tym są Chiny. 

20 lipca 1999 roku lider chińskiej partii komunistycznej Jiang Zemin uruchomił brutalną kampanię, której celem było „stłumić” Falun Gong. Powrót do tradycyjnych wartości duchowych widział bowiem jako konkurencję dla ateistycznej partii komunistycznej, a jej popularność jako zagrożenie jego reżimu. 

Przez ostatnie 22 lat osoby praktykujące Falun Gong były nielegalnie porywane, wysyłane do obozów pracy, a nawet torturowane do śmierci. Zakrojona na szeroką skalę kampania propagandowa przeciwko Falun Gong miała na celu odebrać człowieczeństwo osobom ją praktykującym.

(WOIPFG) czyli światowa organizacja badająca prześladowania Falun Gong wypuściła raport na temat śmierci Gao Rongrong. Oto on:

„37-letnia kobieta praktykująca Falun Gong Gao Rongrong zmarła na skutek brutalnych tortur 16 czerwca 2005 roku na izbie przyjęć szpitala nr. 1 przy chińskim uniwersytecie medycznym w Shenyang. Według Minghui Gao była 54 ofiarą prześladowań Falun Gong w mieście Shenyang w prowincji Liaoning.

Przed jej śmiercią, Gao była przetrzymywana w obozie pracy Shenyang Longshan. Była tam przez 7 godzin rażona prądem elektrycznym w twarz. Zdjęcie jej oszpeconej twarzy zszokowało świat.

Gao zmarła po tym, jak po raz kolejny została porwana i prześladowana przez reżim. Przez to, że zostało zrobione jej zdjęcie, światowa opinia publiczna mogla dowiedzieć się o jej cierpieniu. Sprawa Gao naświetliła akcje chińskiej partii komunistycznej, których celem jest odebranie ludziom ich człowieczeństwa i świadomości.“

Sprawa Gao jest jedynie czubkiem góry lodowej. 

17 czerwca 2019 roku w Londynie niepodległy trybunał doszedł jednogłośnie do wniosku, że Chiny są „zbrodniczym reżimem”, który dopuścił się zbrodni przeciwko ludzkości. Więźniowie świadomości byli i wciąż są na znaczącą skalę mordowani dla ich organów. Osoby praktykującej Falun Gong były jednym z - a prawdopodobnie głównym - źródłem organów. 

Prześladowania, jakich dopuszcza się komunistyczna partia chin wobec osób praktykujących Falun Gong, są zbrodnią przeciw ludzkości i ludobójstwem. Te brutalne prześladowania muszą być niezwłocznie powstrzymane.

Świat potrzebuje " Prawda, Życzliwośc, Cierpliwości” - to uniwersalne wartości. 

Twój głos może ocalić życia. 

Podpisując tę petycję, możesz pomóc przynieść zmianę w życiu wyznawców Falun Gong w Chinach i zakończyć trwające 22 lat opresje. 

【Uprzejme przypomnienie】musisz potwierdzić twój adres mailowy podczas rejestrowania twojego pierwszego podpisu na Change.org. Jest to część procesu weryfikacji. Twój podpis może nie być policzony z tych powodów: (1) Jeśli nie potwierdzisz adresu mailowego po podpisaniu; (2) Jeśli więcej niż jedna osoba będzie chciała podpisać z jednego urządzenia i adresu IP. (Możesz spróbować na innym urządzeniu lub łącząc się z inną siecią Wi-Fi); (3) Twój adres email zawiera słowa ogólne ( mogą być nimi słowa lub symbole przed znakiem @, takie jak admin, info, mail, +, -, itp.). Jeśli masz problem z podpisaniem, skontaktuj się proszę z help@change.org

Bibliografia:

Krótki opis Falun Dafa, falundafa.org udostępniono 2 września 2020 r. https://pl.falundafa.org/index.html

Gao Rongrong - twarz prześladowań https://tv.faluninfo.net/gao-rongrong-the-face-of-persecution/

Raport śledczy w sprawie morderstwa praktykującego Falun Gong Gao Rongrong, Światowa Organizacja do Badania Prześladowań Falun Gong (WOIPFG), dostęp 2 września 2020 r. http://www.upholdjustice.org/node/227

Niezależny Trybunał ds. Przymusowego Pobierania Narządów od Więźniów Sumienia w Chinach, Pełny wyrok Trybunału Chińskiego wydany w marcu 2020 r., dostęp: 2 września 2020 r. https://chinatribunal.com/final-judgment/

Dochodzenie WOIPFG(9),Uphold Justice wydane 15 sierpnia 2020 r., dostęp: 2 września 2020 r. https://www.youtube.com/watch?v=TW37fFosV2Y

Wymierzenie sprawiedliwości tym, którzy zabijają osoby praktykujące Falun Gong dla ich organów, Międzynarodowa Koalicja na rzecz zaprzestania grabieży narządów w Chinach wydana 23 lipca 2016 r., dostęp 2 września 2020 r. https://endtransplantause.org/bringing-to-justice-those-who-kill-for -organy/

177.330 haben unterschrieben. Nächstes Ziel: 200.000.