Kampanya Kapatıldı

Viski Emojisi Eski Tasarımına Geri Dönsün

Bu kampanya 255 destekçiye ulaştı


For English please scroll below

meleklerinpayi.com viski kültürü blogu olarak sponsoru olduğum viski emojisi geçtiğimiz sene iOS 10.2 ile iPhone'larımıza eklendi ve viski tutkunları tarafından sevinçle karşılanarak kullanıma girdi.

Bu hafta açıklanan iOS 11.1 le birlikte kullanıma giren emoji setinde viski emojisinin tasarımının değiştiğini ve bulanık bir hal aldığını üzüntüyle gördük. Eski tasarıma geri dönülmesi için desteğinize ihtiyacımız var.

Teşekkürler, Slainte!

-------

Last year I sponsored the whisky emoji and we were glad to see that it was added to our iPhone emoji sets with the release of iOS 10.2.

Last week iOS11.1 is released and we were glad to see that the other emoji I sponsored, the Scottish Flag is now part of the emoji set. However, like many other whisky enthusiasts who use this emoji on a daily basis, I was deeply saddened by the new design of the whisky emoji. It now looks like frosted icetea, rather than whisky. Please click on the above link to sign my campaign asking for a return to the original design.


Thank you, Slainte!

 Bugün Burkay imzanı bekliyor!

Burkay Adalig bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Viski Emojisi Eski Tasarımına Geri Dönsün / We Want Back the Original Design of the Whisky Emoji». Burkay ve imza atan diğer 254 kişiye katıl.