Ukončete týrání zvířat v Hiltonu

Victory

Ukončete týrání zvířat v Hiltonu

This petition made change with 6,501 supporters!
Ivo Krajc started this petition to OBRAZ - Obranci zvirat

Kdyby se Hilton staral o své hotely stejným způsobem, jako jeho dodavatelé vajec o své průmyslové chovy, byly by špinavé, malé, přeplněné a nebezpečné. Hilton se označuje jako prvotřídní a luxusní hotelová společnost, ale má temné tajemství. Miliony slepic trpí kvůli globálnímu řetězci hotelů Hilton v krutých klecích.

Tyto klece jsou tak malé a přeplněné, že se slepice nemohou věnovat žádným činnostem, které jsou pro ně důležité a přirozené. Často se stává, že jejich těla uvíznou v kleci, což vede ke zlomeninám kostí, znetvoření a výrazné ztrátě peří. Některé slepice bývají kvůli vyčerpání nebo nemožnosti se pohnout ušlapány ostatními.

Stovky společností na celém světě klece zavrhují. Globální závazky k bezklecovosti mají některé z největších světových společnosti včetně Marriott International, Accor Hotels, InterContinental Hotels, Unilever, Nestle, Lidl, Aldi, Aramark, Sodexo, Mondelez a Compass Group. Dokonce i levné fast foodové řetězce upouštějí od této hrozné praktiky.

Hilton přiznal, že klece jsou nehumánní a zastaralé. V 19 ze 106 zemí, kde Hilton provozuje svoje hotely, se zavázal, že nebude klecová vejce používat. Slíbil zákazníkům, že bude bezklecový od roku 2017, a sklidil veřejnou chválu za slíbený krok k lepším standardům. Hilton však v tomto kroku v některých zemích selhal, a kvůli tomu stále trpí miliony slepic. Zákazníci jsou unaveni falešnými sliby a prázdnými závazky.

Hilton tvrdí, že: „jedna věc vždy zůstane pravdou – jsme skupina lidí, která je hluboce zavázána snaze dělat svět lepším místem skrze naši pohostinnost.“ Hilton má moc změnit svět k lepšímu, humánnějšímu pro zvířata. Je čas, aby se Hilton stal globálně 100% bezklecovým.

Prosím podepište tuto petici, abyste Hiltonu vyjádřili, že nebude využívat služeb žádného jejich hotelu, dokud nepřestane podporovat toto neskutečné týrání zvířat.

Victory

This petition made change with 6,501 supporters!

Share this petition