Kampanya Kapatıldı

Türk Hava Yolları'nın domates suyu servisi iptaline karşı farkındalık hareketi

Bu kampanya 11 destekçiye ulaştı


Türk Hava Yollarının Skylife dergisinin Ocak 2015'te yayımladığı "Sayılarla Türk Hava Yolları Mutfağı" yazısında "Normal basınçta domates suyunu iç bayıltıcı bulurken, düşük basınçlı uçak ortamında tatlı ve aromatik algılamamızdır." gibi bir konuya değinmiş.

Görünen o ki Türk Hava Yolları da uçakta domates suyu içildiğinin bunu seven insanların olduğunun farkında; ancak ne yazık ki Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarından domates suyu, elma suyu ve gazozu menüsünden kaldırmış.

Değerli yetkililer, yapacağınız şey oldukça kolay. Lütfen domates suyunu ikramlarınız arasına geri ekleyin. Türk Hava Yolları konforu ve ayrıcalığını yaşamamıza devam edelim.

Değerli katılımcılar, bu noktada Türk Hava Yolları ve Do&Co'ya seslenmek ve sesimizi duyurmak bizim elimizde. Lütfen kampanyaya katılın ve domates suyu içmek istediğimizi Türk Hava Yollarına duyuralım.

Not: Kampanyaya destek veriyorsanız sosyal medyada paylaşarak kampanyayı daha çok insana duyurabilir başarılı olmak için bir adım daha atabilirsiniz.

 

 Bugün Burak imzanı bekliyor!

Burak Coşkan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «THY'nin domates suyu servisi iptaline karşı bir şeyler yapalım.». Burak ve imza atan diğer 10 kişiye katıl.