Kampanya Kapatıldı

Bir Hintsever Kanalı

Bu kampanya 624 destekçiye ulaştı


Merhaba ben bir hintsever!

Ülkemizde televizyon kanalları önemli bir teşkil ediyor. İnsanlar haberleri izlemek için haber kanallarına,istedikleri dizi film olduğu zaman ona yönelik kanallara vs vs televizyonlardan giderebiliyorlar.

Sadece haber veya dizi , filmlerle kalmıyor başka şeylerde olabiliyor.

Ülkemiz Avare filmi ile Hindistan’ı tanımış ve hayranlık duymuştur. Bunun yanı sıra Avare filmi; Zeki Müren'den Sadri Alışık'a, Kemal Sunal'dan Cüneyt Arkın'a nice Yeşilçam starına ilham vermiş ve defalarca farklı versiyonları sinemaseverler ile buluşmuştur. 

Bundan 2-3 ay önce Bollywood Star’ı Aamir Khan Türkiye’de büyük bir sevinçle karşılandı. Aamir Khan sadece 2 şehire gelmişti ama 81 ilden oraya akınlar edenler olmuştu. Ve ayrıca Aamir Khan ‘ın Facebook olsun İnstagram olsun Twitter vs bir sürü binlerce hayran sayfası ve takip edenleri var!

Bu sadece bir örnekti. Türkiye’de Bollywood oyuncuları gerek olsun gerek Hindistan hayranlığı çok fazla! 

Hint kültürü sadece olan veya filmlerinin , oyuncularının bulunduğu gösterilere de paralı bile olsa ödeyip gidiyoruz!

İsteğimiz şudur ki buna yönelik ‘‘ Mcb Bollywood (Arapların)’’ kanalı gibi bir kanal açılmasını yürekten istiyoruz!

Televizyonlarda zaten kendine yönelik var. Amerika dizileri verilen kanallar var mesela veya Hollywood filmleri ve haberleri verilen kanallar var. Neden sadece Bollywood olan kanal olmasın?

Sesimizi duyurmamıza yardımcı ol , hintseverlerini buluştur !

Zeynep Yağmur Efe

instagram:@ksczye

 



Bugün Zeynep Yağmur imzanı bekliyor!

Zeynep Yağmur Efe bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Televizyon kanalları : Bir Hintsever Kanalı». Zeynep Yağmur ve imza atan diğer 623 kişiye katıl.