Kampanya Kapatıldı

SS.41 NOLU KAPAKLI HALK MİNİBÜSLERİ ÇERKEZKÖY ATATÜRK CADDESİNDEN GEÇSİN....

Bu kampanya 85 destekçiye ulaştı


TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediyesinin aldığı UKOME kararları doğrultusunda, SS.41NOLU Kapaklı Halk Minibüsleri Taşıyıcı Kooperatifi halk dilinde (sarı minibüsler) Çerkezköy ilçesi içerisine daha doğrusu Atatürk caddesine alınmamaya ve guzergah olarak Kipa avm nin yanından pınarca yolu guzergahına takiben bağlık mahallesi mezarlıklar mevkisinden aynı yol üzeri eski otogar kavşağına gitmesine karar verilmiştir. Ama ne gariptir ki Çerkezköy belediyesine ait halk minibüsleri kullanmaktadır Atatürk caddesini yani  Çerkezköy belediyesine ve minibüslerine yapılan çifte standart apacık meydandadır kapaklı halkı hiçe sayılıyor bu bağlamda..Bu karar halk tarafından büyük bir tepki ile karşılanmış olup bu güzergahın kapaklı halkı adına hiçbir önemi olmadıgı gibi insanlar madur bırakılmış ve halk iradesi yetkisiz bırakılmıştır..

Bu nedenledirki halk iradesinin etkisiz kalacagı hiçbir gücün olmadığını göstermek adına ve bu alınan yanlış ve madur edici kararlara tepki olarak Kapaklı halkı adına bu imza kampanyasını başlatmaya karar verdik, bizim yanımızda olup alınan bu adaletsiz karara sende bir imza koymaya varmısın...KAPAKLI HALKI YAPILANLARA LAYIK DEĞİL SESSİZ KALMAYIN...Yanımızda olmanız dileklerimizle kalın sağlıcakla....Bugün vedat imzanı bekliyor!

vedat yildiz bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «@tdagbld: SS.41 NOLU KAPAKLI HALK MİNİBÜSLERİ ÇERKEZKÖY ATATÜRK CADDESİNDEN GEÇSİN....». vedat ve imza atan diğer 84 kişiye katıl.