Kampanya Kapatıldı

SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARININ TEDAVİSİ İÇİN ELEKTRİK FATURALARINA 1 TL EK VERGİ YANSISIN

Bu kampanya 1.359 destekçiye ulaştı


ÜLKEMİZDE KANUN VE YASALAR ÖNÜNDE,SAHİPLİ VE SAHİPSİZ HAYVANLARIN YAŞAMA HAKLARINA İLİŞKİN YETERSİZLİK VARKEN BİRDE ONLAR HASTALANDIĞINDA,TRAFİK KAZASI GRÇİRDİĞİNDE,CİNSEL TACİZE UĞRADIĞINDA,İŞKENCE GÖRDÜKLERİNDE....vs GÖNÜLLÜLER TEDAVİ ETTİRMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA ÇOK FAHİŞ ÜCRETLERLE KARŞILAŞIYORUZ.

TEK BAŞINA ÖDEYEMEYECEĞİMİZ BORÇLARLA KARŞILAŞIYORUZ. DESTEK İSTESEK ŞİKAYET EDİLİP AĞIR CEZADA YARGILANIYORUZ, KLİNİĞE GÖTÜRMESEK HAYVANIN ÖLÜMÜNE DESTEK OLUYORUZ. 

HAYVANLAR İÇİN REÇETE EDİLEN İLAÇLARI ALMAKTA ZORLANIYORUZ

HAL BÖYLEYKEN DEVLET BÜYÜKLERİNİN BU İŞE BİR ÇÖZÜM BULMASI İÇİN ELEKTRİK,SU VEYA DOĞALGAZ FATURALARINDA 1 TL LIK SHTD (SOKAK HAYVANLARINA TEDAVİ DESTEĞİ) ÜCRETİ YANSITILMASINI VE İL VE İLÇELERDEKİ VETERİNER KLİNİKLERİ VE HAYVAN HASTANELERİYLE BU KONUYLA İLGİLİ GEREKLİ ÇALIŞMANIN YAPILMASINI,ECZANEDEN TEMİN EDECEĞİMİZ İLAÇLAR İÇİN DE HAYVANIN TEDAVİSİNİ ÜSTLENEN KİŞİNİN SGK SINDAN YARALANIP BİR KISMINI SGK NIN ÖDEMESİ İÇİN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ VE TALEP EDERİZBugün Özlem imzanı bekliyor!

Özlem Çengel bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «TC CUMHURBAŞKANLIĞI: SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARININ TEDAVİSİ İÇİN ELEKTRİK FATURALARINA 1 TL EK VERGİ YANSISIN». Özlem ve imza atan diğer 1.358 kişiye katıl.