Kampanya Kapatıldı

SAYIN ADNAN ZEKİ BIYIK YENİ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI OLSUN

Bu kampanya 46 destekçiye ulaştı


 

         Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık uzun yıllar ülkeyi içerden çökerten torpil ve kayırmacı atamaları ağır bir dille yazılarında tenkit etmektedir. En çokta torpillerle en mühim makamları devşiren Fetöcü yapılanmayı lanetlemektedir...

Peki Neden Adnan Zeki Bıyık Diyanet İşleri Başkanı olmalıdır ?

Parayla pulla ,Makamla mevkiyle işi olmayan ve Diyanet camiasının içinden gelen Sayın Adnan Zeki Bıyık Sayın Cumhurbaşkanımıza bir çağrı yaparak aşağıda linkini göreceğiniz manifesto niteliğinde bir yazı kaleme almıştır ve neden Diyanet İşleri Başkanı olmak istediğini ve gerekli şartlarını etraflıca anlatmıştır.

 (http://www.habername.com/yazi-adnan-zeki-biyik-gormez-kahraman-filan-degildir-12039.htm

Uzun yıllardır ülkemizde torpilin bitmesi için insanüstü gayretle mücadele veren, diğer taraftan Fetö ye laf söylemenin büyük sıkıntılar yarattığı bir dönemde 'ZAMAN GAZETESİ ALMAK CAİZ DEĞİLDİR' gibi bir yazı kaleme alan ve bu uğurda sürgünden sürgüne giden, gerçek bir din adamı olan Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık'ın Diyanet İşleri Başkanı olarak atanmasını istiyoruz.

(http://odatv.com/zaman-gazetesi-almak-caiz-degil-2011131200.html

 

 Bugün mustafa imzanı bekliyor!

mustafa tulum bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «TC. CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN: ADNAN ZEKİ BIYIK YENİ DİYANET İŞLERİ BAŞKANI OLSUN». mustafa ve imza atan diğer 45 kişiye katıl.