Kampanya Kapatıldı

Servis Araçları için Plaka Tahdidi

Bu kampanya 391 destekçiye ulaştı


Bu kampanyanın amacı bize Ankara, İzmir, İzmit vs... adını saymadığımız diğer illerle İstanbul'un farkını açıklasınlar...

Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımız Servis Taşımacılığı için eğer plaka tahdidi olursa, böyle bir adım atılırsa, burada en büyük bedeli Çocuklarımız ve Firmalar öder dedi ve hak etmediğiniz bir şeyi kusura bakmayın hak olarak size veremeyiz demiştir. Eğer biz bunu hak etmiyorsak ve böyle bir bedeli çocuklarımız ödeyecekse diğer illerdeki çocuklar bizim çocuklarımız, Firmalar bizim firmalarımız değil mi? O zaman bütün illerdeki bu uygulamaları iptal etsinler ve tüm Türkiye için tek bir uygulama yapsınlar. O zaman bizde sayın Cumhurbaşkanımız haklıdır diyelim ve dediği gibi Adalet Adalet Adalet diyelim. Cumhurbaşkanımızdan İstanbul'daki Servisciler olarak bunla ilgili bir çözüm ve açıklama bekliyoruzBugün Reyhan imzanı bekliyor!

Reyhan Turan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «TBMM, TCBAŞBAKANLIK, TCCUMHURBAŞKANLIĞI: Servis Araçları için Plaka Tahdidi». Reyhan ve imza atan diğer 390 kişiye katıl.