ÜniversiteLerde terörist istemiyoruz,,,!!!

ÜniversiteLerde terörist istemiyoruz,,,!!!

737 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.
Başlama tarihi:
Muhatap:
Talip BOZKURT

Bu kampanya neden önemli?

20.02.2015 tarihinde Ege Üniversitesinde ŞEHİT edilen FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ' nu ŞEHİT eden Nurullah SEMO haini ile Ege üniversitesindek Terörist yapılanmanın izmirdeki baş sorumlusu Cihat BABATONGUZ haini FIRATIMIZI bizden alan 2 zanlıdır. Bıçağı tutan el ile bıçağı veren bu iki teröristten Nurullah daha önce öğrencilik başvurusunda bulunmuş rektörlük tarafından kabul edilmiş Fakat Ülkücü camianın yapmış olduğu girişimler ve oluşturulan kamuoyu baskısı neticesinde rektörlük bu yanlış kararından jet hızıyla dönmüştü.
Şimdi aynı Başvuruyu İSTANBUL ANADOLU YAKASI TERÖRİST SORUMLUSU olarak tutuklanan ve 3 yıldır tutukluluğu devam eden Cihat BABATONGUZ isimli hainin yapmış bu isteği kabul edilmiş ve sınavlara girmiştir. İkametgah adresi olarak BALIKESİRDE bulunan Cihat Babatonguz EGE ÜNİVERSİTESİNDE sınavlara girip öğrenciliğine devam etmeye başlamıstır.

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLUNU ŞEHİT EDİP ŞEHİT OLMASINA UYGUN ZEMİNİ HAZIRLAYANLAR NASIL OLUR DA BU OKULDA EĞİTİM HAYATINI DEVAM ETTİREBİLİR !
BU ÜLKÜCÜ TÜEK MİLLİYETÇİLERİNİN KABUL EDEMEYECEĞİ , TAHAMMÜL EDEMEYECEĞİ , HAZMEDEMEYECEĞİ BİR DURUMDUR !

Bu yazı herkes tarafından paylaşılmalı ve gerekli kamuoyu olusturulmalıdır. O sebeple Tüm Türk milliyetçilerini tek ses olmaya ve bu adaletsiz durumun bir an önce ortadan kaldırılması için Kamuoyu olusturmaya davet ediyoruz.

Hukukun üstünlüğüne inanan Ülkücü Türk Milliyetçileri olarak Gerek Rektörlüğün gerekse yetkili tüm mercilerin bu konuda Hassas davranmasını istiyoruz !

HENÜZ ACISI YÜREĞİMİZDE OLAN VE HİÇ GEÇMEYEN YARAMIZI BU DENLİ BİR OLAYLA KAŞIYIP KANATMAK İSTEMELERİNE MÜSADE ETMEYECEĞİZ !
DEVLETİNİ SEVEN , MİLLETİNE AŞIK , BAYRAĞI İÇİN MÜCADELE ETMEKTEN YILMAYAN KARDEŞİMİZ FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU na EĞİTİM ve YAŞAM HAYATINI TAMAMLAMASINA FIRSAT VERMEYENLERE BU HAKKIN VERİLMESİNE SONUNA KADAR KARŞIYIZ !

737 kişi imzaladı. Hedefimiz 1.000.