Kampanya Kapatıldı

Fatih Terim Aldığı Haksız Tazminatı İade Etsin!

Bu kampanya 8 destekçiye ulaştı


Malum olayların da gelişmesiyle Fatih Terim ile TFF arasındaki sözleşme karşılıklı sona erdi. Fakat ortada 1 yıllık sözleşmesine karşılık "3.5 milyon Euro" gibi yüksek bir fiyat var!

Fatih Terim, birçok sporsever ve sporcuya örnek olacakken yaptığı davranışlar hepimizin malumudur. Türk futboluna vereceği katkıdan ziyade zarar veren bu şahıs suçlu olduğu halde bir de 3.5 milyon Euro yani TL karşılığı ile 14 milyon TL tazminat alacaktır. Türkiye artık bu tarz spor düşmanlarından kurtulmalı kurtulurken de tazminat vermemeli.

Daha katkı dahi yapamadan milyonları cebe indiren başarısız şahıslardan vicdan beklemiyoruz. Yetkililerden ise "haklı fesih" maddesine istinaden tazminat verilmemesini talep ediyoruz! Sizler de bu bildiriyi imzalayarak biraz olsun milyon liraların gideceği yeri engelleyebilirsiniz...Bugün Enes imzanı bekliyor!

Enes Yıldız bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı: Fatih Terim Aldığı Haksız Tazminatı İade Etsin!». Enes ve imza atan diğer 7 kişiye katıl.