Kampanya Kapatıldı

Suriyeliler ülkemizden atılsın !

Bu kampanya 28 destekçiye ulaştı


Türk insanı şefkatlidir lakin bu şefkati hak edene kullanır. Suriyeli mültecileri önce mülteci kamplarına aldık daha sonrada aramıza aldık lakin aramıza aldığımız günden beri çıkartmadıkları sorun kalmadı...

Suriye'lilerin ülkemize geldiği günden beri hep sorun çıkartması ülke vatandaşlarına zarar vermesi ve T.C vatandaşlarının canını tehlikeye atıcak türden sergilemiş oldukları hareket ve tutumları herkesin canını sıkmış olmaktadır.

Genç kızlarımıza yaptıkları tecavüzler, denizlerimizdeki turistlere yaptıkları tecavüzler,gasp,eve zorla girme,arabayla yayaları ezip kaçma,silahlı saldırı ve daha fazlası 

Bunları önemsemeyebilirsiniz sorun değil lakin bir gün gaspa uğrayan,tecavüz edilen yada evine girilen siz olabilirsiniz bunun hiç bir garantisi yok öyle değil mi ?

Onun için buna bir dur demeli Suriye'li mültecileri ülkemizin topraklarından sınır dışı etmeliyiz !

Suriyelilerin yapmış olduğu lakin çoğunun basına yansımayan suçları ! ;

GAZİANTEP'TE 1.926 VAKA
50 bini aşkın Suriyeli'ye ev sahipliği yapan Gaziantep'te Suriyeliler'in karıştığı suç sayısının, 2015'te bin 926 olduğu bildirildi. Gaziantep’te Suriyeliler'in karıştığı suçlar şöyle:

Kasten yaralama: 238, İş yerinden hırsızlık: 44, Kapkaç: 14, Kasten öldürme: 7, Taksirle yaralama: 248, Şüpheli ölüm: 17, Tehdit: 59, Fuhuş ve küçük yaşta ilişki: 12, Evden hırsızlık : 30, Oto ve otodan hırsızlık: 21, Hürriyetinden yoksun bırakma: 30, Çocuk istismarı: 8, Cinsel taciz: 6.

85 bine yakın Suriyeli'nin kaldığı Kahramanmaraş'ta, Suriyeliler'in karıştığı ve kayıtlara geçen suç sayısının 985 olduğu kaydedildi. Bu suçlardan bazıları şöyle:

Evet bunların hepsi tek bir ilimizden ne yazık ki...

Devamı ise başlıklar altında şöyle ;

“Bursa’da Suriyelilerden genç kıza taciz!”
“Misafirler (!) suç makinesi gibi”
“Gaziantep ayakta: 4 Suriyeli.. 3 yaşındaki erkek çocuğuna camide tecavüz iddiası!”
“Konya’da Suriyelilerle Köpek Kavgası”
“Suriyeliler Türk gencini öldürdü!”
“Konya’da Türklerle Suriyeliler arasında “Köpeğe niye tekme attın?”
“Urfalılar ile Suriyeliler arasında iş kavgası”

Umarım Aziz Türk Milleti buna bir son verir...Bugün Muhammed Enes imzanı bekliyor!

Muhammed Enes Kıyaklı bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «T.B.M.M: Suriyeliler ülkemizden atılsın !». Muhammed Enes ve imza atan diğer 27 kişiye katıl.