Yasa Dışı İddaa Oynadık, Pişmanız, Mağduruz, Af İstiyoruz !

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
@TÜRKİYEBÜYÜKMİLLETMECLİSİ ve tarafına escape forza bu kampanyayı başlattı

Merhaba, sayın mağdurlar sayın devlet yetkilileri bu kampanyamızda bizim sorunlarımız hakkında biraz bilgi paylaşımı yapmak istedik. Yaşadığımız sıkıntıları ele almak istedik. Devlet açısından da ne sorunlar olduğunu anlayabiliyoruz. Fakat her şey için geç kalınmış değil. Devletimiz bir an önce bu durumu düzeltebilecek güce sahiptir...

Çoğunluğumuz devlet dairelerinde çalışan memurlardan askeri personelden düşük gelirli ticaret yapan insanlardan ve öğrencilerden oluşuyoruz. Yasal olmayan kısımla tanışma sebebimiz Türkiye lokasyonlu telefon hatlarından bizi teşvik etmeleridir. Kendilerinin lisanslı site olduklarına ikna etmeleridir. Paramızın yetmediğinde sürekli kazanma ümidiyle her gün atılan SMS'ler ve durmadan telefonla arayan iddaa siteleri tarafından kandırıldık. Hakkımızda açılan davalarda gizlilik kararı olduğu için ne ile suçlandığımızı bile bilmiyoruz. Suç teşkil edecek herhangi bir durum veya eylem içerisinde olmadığımızı tüm kamuoyuna bildiriyoruz. Banka hesaplarımıza koyulan blokeler ve yurtdışı yasakları hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor. Kredi kartlarımızı kullanamıyor , kredi vb borçlarımızı ödeyemiyoruz.

Herhangi bir bankacılık işlemi yapamıyoruz, maaşlarımızı çekerken banka çalışanlarının zorluklarıyla karşılaşıyoruz ve maaşını çekemeyen insanlar var, yurtdışı blokeleriyle seyahat hakkımız engelleniyor. Yapılan blokeler yüzünden iş hayatında sıkıntı yaşayan mağdurlarımız mevcut. İş yerini kapatmak zorunda kalan bir çok insan.

Dosyada bulunan gizlilik kararı ve yurtdışı yasaklarıyla, sadece iddaa oynadığımız için belirsiz yerlere finans sağlamaktan üzgünlük, pişmanlık duyuyoruz. Belirsizlik maddi ve manevi sebeplerden dolayı psikolojik sorunlar yaşıyoruz.

Her gün diken üstünde süresi belli olmayan 3-6 ay arası blokeli işlem yapılmadan beklemekle ömür geçmiyor. Devlet yetkililerimizden bizim pişmanlığımızı anlamasını ve artık yasal olmayan hiç bir şeye elimizi sürmeyeceğimizin sözünü veriyoruz. Pişmanız, mağduruz! Bir sefere mahsus herkes adına af istiyoruz...

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.
100 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.