Kampanya Kapatıldı

Filistine ve gazzeye yardım

Bu kampanya 23 destekçiye ulaştı


Ortadoğu’da, 1948 yılında İsrail’in kurulmasıyla başlayan 50 yıllık İsrail katliamları, barış çabaları, ateşkes ve anlaşmalara rağmen dinmek bilmedi! 

İsrail’in kurutulması
İsrail devletinin kurulması süreci, 1897’de Theodor Herzl’in İsviçre’de Birinci Dünya Siyonist Kongresi’ni toplamasıyla başladı. Başta İngiltere olmak üzere Batılı devletler, Filistin topraklarında bir İsrail devletinin kurulmasını destekledi.

1947’de, BM, Filistin topraklarının yüzde 56’sının 650 bin kişilik Yahudi nüfusuna, yüzde 44’ünün ise 1 milyon 300 bin kişilik nüfusu bulunan Filistin’e verilmesini ve Kudüs’ü uluslararası statüye alan bir planı onayladı. İsrail devletinin kuruluşu, 14 Mayıs 1948 tarihinde ilan edildi.

Filistinde dehşet verici katliamlar yapılıyor bebekler ölüyor insanlar katlediliyor.Buna dur demenin vakti geldi sizde bize destek olmak için ihh nın düzenlemiş olduğu bağış sitesinden bağışlarınızı bekliyoruz.

Mahmut karacanBugün Mahmut imzanı bekliyor!

Mahmut Karacan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Türkiye TBMM: Filistine ve gazzeye yardım». Mahmut ve imza atan diğer 22 kişiye katıl.