Kampanya Kapatıldı

Suriyeliler ülkelerindeki kurtarılmış bölgelere geri gönderilsin

Bu kampanya 13.874 destekçiye ulaştı


Ülkelerindeki savaş ortamından kaçıp ülkemize gelen suriyeliler başta konya/ankara/istanbul/adana gibi illerimizde sorun yaratır hale gelmiş, suriyelilerin gelişigüzel ikamet ettiği yerlerde taciz, tecavüz ve kavga olayları meydana gelmeye başlamıştır.

Türk milleti misafirperver bir millettir ancak misafirliğin de bir sınırı vardır.

Türk milleti Suriyelilere tanınan üniversitelere sınavsız giriş, aylık maaş, konut, dükkan açma gibi hakları kabul etmemektedir. 

Milyonlarca insanımızın işsiz olduğu, gençlerimizin üniversiteye girebilmek için onlarca senesini harcadığı ülkemizde suriyelilere Türk vatandaşlığı verilmesini Akp Chp Mhp demeden tüm Türk milleti reddetmekte ve ülkelerine geri gönderilmelerinden yana görüş bildirmektedir.

Türk milleti 1000 yıllık anadolu macerasında bu toprakları kendi insanlarımıza yurt kılmak için yüz binlerce şehit vermiş, binlerce kez savaş yapmış ve hiç bir Türk evladı vatanını terk etmemiş ve düşmandan kaçmamıştır.

Bu yüzdendir ki sığınmacı oldukları halde ülkemizde istediği yere bir otobüse binip gidebilecek kadar özgür olan ülkemizin gelenek ve göreneklerine kanunlarına aykırı davranan suriyeliler kendi ülkelerinde kurtarılmış bölgeler olan el-baab gibi yerleşim yerlerine toplanıp geri götürülmelidir

Kampanyamıza siyasi parti,ırk,mezhep gözetmeden ülkesini seven her vatandaşımızın destek vereceğini biliyor, imzalarınızı bekliyoruz.

 Bugün Yasin imzanı bekliyor!

Yasin ILDIRAR bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Suriyeliler ülkelerindeki kurtarılmış bölgelere geri gönderilsin». Yasin ve imza atan diğer 13.873 kişiye katıl.