Kampanya Kapatıldı

Validebağ Sitesi ve 75. Yıl Parkında Terör Estiren Sokak Köpekleri Problemi Çözülsün

Bu kampanya 149 destekçiye ulaştı


Üsküdar 75. Yıl parkı ile Validebağ Korusu arasındaki bölgede sayıları oldukça artan sokak köpekleri parka gelen insanları rahatsız etmektedir. Üsküdar Belediyesinin köpeklere zarar vermeden bu köpeklerin rehabilitasyonu sağlayarak bir çözüm üretmesini talep ediyoruz.

  • Son dönemde sayıları son derece artan sokak köpekleri gruplar halinde gezmekte, çeteleşmekte ve bölgelerini koruma içgüdüsü ile 75. Yıl parkına gelen insanlara saldırabilmektedir.
  • Validebağ korusuna geçmek isteyen ya da korudan parka gelmek isteyen kişilere havlayarak korkutmaktadır.
  • Çocuklarını parka getirip güzel bir hafta sonu geçirmek isteyen kişilerin çocuklarına havlayıp korkutmakta ve çocuklar için ruhsal travmalara sebep olabilmektedir.
  • Çevresi Validebağ sitesi, Yeniköy Sitesi, Gökdeniz sitesi, Çamlık sitesi, Sağlık Meslek Lisesi, Ana okulu, Hastane ve Huzur Evinden oluşan bölge içerisinde çeteleşme özelliği gösteren ve bu kadar fazla sayıda sokak köpeğinin olması kabul edilemez.
  • Sokak köpekleri gece geç saatlere hatta bazen sabahlara kadar havladıkları için çevre site sakinlerinin huzurunu bozmaktadır.
  • Köpek besleyenlerin köpekleri parkın iç kısımlarında hatta apartman önlerinde köpekleri beslemesi sebebi ile köpekler apartman önlerine kadar gelmekte ve çocuklara saldırmaktadır.
     
    Üsküdar belediyesini sorunun kalıcı çözümü için göreve davet ediyoruz.


Bugün Cemşit imzanı bekliyor!

Cemşit Güneş bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «superhizmet@uskudar.bel.tr: Validebağ Sitesi ve 75. Yıl Parkında Terör Estiren Sokak Köpekleri Problemi Çözülsün». Cemşit ve imza atan diğer 148 kişiye katıl.