Kampanya Kapatıldı

SOKAK KEDİSİNE ÇARPIP KAÇAN VE BUNUNLA YETİNMEYEN BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN İLGİSİZLİĞİ.

Bu kampanya 722 destekçiye ulaştı


BAĞCILAR MERKEZ MAHALLESİN' DE ARABA KEDİYE ÇARPIP KAÇMIŞ. KEDİ ÇOK KÖTÜ DURUMDAYDI. HEMEN BEYAZ MASAYI ARADIM VE BANA BAĞCILAR BELEDİYESİ'Nİ ARAMAMI SÖYLEDİLER . BAĞCILAR BELEDİYESİ'Nİ ARADIĞIM DA İSE ELİF HANIM ÇIKTI TELEFONA VE DURUMU İZAH ETTİM FAKAT BANA 18:30'A KADAR HİZMET VERDİKLERİNİ TEKRAR BEYAZ MASAYI ARAMAMI SÖYLEDİLER. BU ARADA YAVRU KEDİ ÇOK CAN ÇEKİŞİYORDU ŞOKDAYDI.
BEYAZ MASAYI TEKRAR ARADIĞIMDA BELEDİYEDE Kİ YETKİLİNİN YANLIŞ BİLGİ VERDİĞİNİ 20:30'A KADAR HİZMET VERDİKLERİNİ BELİRTTİ. BAĞILAR BELEDİYESİ'Nİ TEKRAR ARAMANIZI İLGİLENMEDİKLERİ TAKTİRDE KAYMAKAMLIĞA ŞİKAYET EDİLECEĞİNİ BİLDİRMENİZİ RİCA EDİYORUM DEDİ VE BAĞCILAR BELEDİYESİNİ TEKRAR ARADIM 20:30'A KADAR HİZMET VERDİĞİNİZİ SÖYLEDİLER BEYAZ MASADAN AKSİ TAKTİR DE İLGİLENMEZ İSENİZ KAYMAKAMLIĞA ŞİKAYETTE BULUNULACAĞINI SÖYLEDİM BU SEFER YÜZZÜZ, VİCDANSIZ KADIN ADRESİMİ SÖYLEMEMİ VE BARINAĞI ARAYIP HEMEN İLGİLENİLECEĞİ SÖYLENDİ. FAKAT 1 SAAT OLDU GELEN GİDEN YOK VE YAVRU KEDİ ZAVALLI HAYVAN ÖLDÜ :(((((( SİZİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM VE GEREKENİN BU VİCDANSIZLAR İÇİN YAPILMASINI TALEP EDİYORUM HERKES DEN BANA DESTEK OLMASINI BEKLİYORUM...Bugün Yüksel imzanı bekliyor!

Yüksel İsmail bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «SOKAK KEDİSİNE ÇARPIP KAÇAN VE BUNUNLA YETİNMEYEN BAĞCILAR BELEDİYESİ'NİN İLGİSİZLİĞİ.». Yüksel ve imza atan diğer 721 kişiye katıl.