Başarı

Didim belediyesinin hizmet alımı sözleşmesi ile 24 saat çalışabilecek kendi veterineri olmalı yada gerektiğinde ulaşacağı özel veterinerler ile sözleşme imzalamalı...

Bu kampanya 97 destekçi ile değişim yarattı!


Didim'de hayvana verilen değersizlik...
25.08.2014 mesai bitimi gece yarısı didim
Akbük caprice otel önünde bir sokak köpeğine araba çarptı, plakasını almak bir yana modeli bile göremeyeceğimiz bir hıza sahip bu araba sahibi büyük bir vizdansızlıkla son sürat yola devam etti.
Çarpma sesini duyup oraya koştuğumuzda 00:20 civarıydı hemen didim zabıta 153 arandı durum anlatıldı farklı kişiler farklı telefonlardan defalarca aradı zabıtayı. Aydın valiliğinide arayıp bildirdik didim zabıtanın ilgilenmeye çalıştığını söylediler. Bize son gelen haberde veterinere ulaşılamadığı oldu!!! BU RESMEN FİYASKO...
Ulaşamadıkları gibi bir ekip gelip köpeği alda didim hayvan barınağına götürse belki bir yardımı dokunurdu. Ama gelen varmı TABİKİ YOK... 
Zavallı köpek can çekişerek öldü saat 01:10 du.
Mesai saatleri işinde çalışmak veterinerlerin işi ise söyleyelim hayvanlarımıza 08:30-17:30 arası hastalansınlar, zira mesai zili calınca ÖLSELERDE kimseyi bulamayacaklar.

BU BİR İNSANLIK AYIBIDIR, BU DİDİM'in AYIBIDIR. BU BELEDİYENİN AYIBIDIR. BU AYDIN VALİLİĞİNİN AYIBIDIR...

Bir canlıya müdahale edebilecekken can çelişerek ölmesine göz yumanların insan adı ile anılmasından UTANIYORUM

--RESİMDE paylaştığım beyaz tüy parçası 25.08.2014 gecesi ölen köpeği kaldırmayan belediyenin gene gidilip şikayet edilmesi sonucu 27.08.2014 öğlen 01.30 civarı gelip köpeği almaları sonucu daha dogrusu cesedi yerde sürümeleri sonucu oluşan parçasıdır.

 

BU OLAY DİDİM'de 25.08.2014 de gece yarısı yaşandı bu utan vicdanı olanlara kalsın... Aynı yerde aynı ay içinde ölen 4. Köpek.
Ya bigün araba size
denk gelirse??Bugün Zuhal imzanı bekliyor!

Zuhal Sezgin bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «SOKAK HAYVANLARINA YAŞAMA HAKKI VERİLMELİ !!: Didim belediyesinin hizmet alımı sözleşmesi ile 24 saat çalışabilecek kendi veterineri olmalı yada gerektiğinde ulaşacağı özel veterinerler ile sözleşme imzalamalı...». Zuhal ve imza atan diğer 96 kişiye katıl.