Süresiz nafaka yuva yıkıyor

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 100.


Süresiz nafaka mağduları bu işkenceden artık kurtulmalı . Çocuksuz ,genç ,eğitim seviyesi çalışmaya müsait  durumu suistimal  yaparken  haksız yere aldığı nafakaları sevgilisiyle gezerek  spor salonlarında pilates  yaparken hergün başka bir eğlence merkezinde gezerken  2. Eşler çocuklarına bazen süt bile alamıyorlar  , çocuğuna süt alıp bez alıp ilaç alıp nafakasını yatıramazsa eşleri 3 ay tazyik hapsine çarptırılır . Babaları hapisteyken o çocuklar aç sefil  kalır . 2. Eş dayanamayıp  ayrılır yada durumdan şikayetçi olursa elinden hiç bisey gelmeyen eşinden dayak yer . NEREDE KADIN HAKLARI BENDE BU MAĞDURLARDAN BIRIYIM BENDE KÖPRÜYE ÇIKIP INTAHAR MI EDEYIM ? BENI  VE COCUKLARIMI KORUYAMAYAN 6284 KANUNU BEN ÖLDÜKTEN SONRA ÇOCUKLARIMI KORUYACAK MI ? ARTIK SESIMIZI DUYUN  INSANLARI CINAYETE SÜRÜKLEYEN BU KANUNUN DÜZENLEMESI NE ZAMAN KARARLAŞACAK  ?

SN BAŞKAN'MIZ RECEP TAYIP ERDOĞAN  SESIMIZI  DUYUN BIZ KI BIR EMIRLE  15 TEMMUZ GECESI SOKAKLARA  ÇOLUK ÇOCUK  ÇIKTIK. BIZ KI SANDIKTA  BAŞKANIMIZI SEÇTIK ŞIMDI SIRA SIZDE BAŞKANIM BIZ MUSLUMAN BIR DEVLETIZ  DINIMIZDE BIR KADININ HAKKI 4 AY NAFAKA YADA MEHIR'DIR . ADALET SISTEMIMIZDEKI BU EKSIKLIK BIZLERI GÜNDEN GÜNE ERITIYOR.  ÇOCUKLARIMIN BÜYÜDÜĞUNDE BENI 3. SAYFA HABERLERDEN ANIMSASINLAR ISTEMIYORUM.... Bugün Elif imzanı bekliyor!

Elif Ergün bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Sn. Aptülhamit gül Süresiz nafaka yuva yıkıyor». Elif ve imza atan diğer 35 kişiye katıl.