Başarı

Parasız Eğitim İstiyoruz !! Tekrar Edilen Dersler İçin Ek Ücretlerin İptal Edilmesini ve İkinci Öğretim Harç Ücretlerinde İndirim Yapılmasını İstiyoruz

Bu kampanya 44 destekçi ile değişim yarattı!


Ülkemizde gün geçtikçe artan öğrenci yaptırımlarına dur demek istiyoruz. Birçok öğrenci zor şartlar altında okurken, bugün (20.10.14)  yeni yasayla, fahiş fiyatları arkasına alarak vakıf üniversiteleriyle kapışan devlet okulları profilleri hepimizi zor durumda bırakmaktadır.

Ailelerimiz en zor şartlarda bile çalışarak çocuklarını okutmaya çalışırken onları daha da zor durumda bırakmaya kimsenin hakkı yok. Hepimiz bir an önce okullarımızı bitirerek işe başlamayı ve yararlı bireyler olmayı istiyoruz!!

Biz bu ekstra paraları ödemeyeceğiz ve tepkimizi herkese duyuracağız!!

Heryere, herkese tutarsızca para harcayan devletimiz neden üniversitelerde okuyan ve ülkemizin geleceği diye tabir edilen öğrencileri bu kadar hor görmektedir?

İlk tepkiyle duyduğum bir çok arkadaşımız okulu bırakma kararı almıştır. Eğitim seviyesini yükseltmek isteyen ülkemiz, bu tür kararlarla eğitim seviyesini düşürmektedir. 

Hep beraber sesimizi duyuralım!! Siz de imzanızı atın ve zor durumda kalan binlerce insanı kurtaralım!!

Akademik yılı başlangıcında açıklanan fiyatları  bile ikinci öğretim öğrencileri zorlukla öderken ekstra çıkan bu ücretler neye göre kanunlaştırılarak talep edilmektedir ?  Alınan bu hatalı kararın düzeltilmesi için birlik olarak muhattaplarımızdan yardım bekliyoruz. 

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/09/20140927-6.htmÖğrenci Olan veya Olmayan Herkes Destek Versin. Unutmayın ki Ükemizde Büyük Yankı Uyandıran Balyoz ve Şike Davalarının Tekrar Yargılanmasına Buradan Toplanan İmzalarla Karar Verilmiştir.Bugün Fatih imzanı bekliyor!

Fatih Doğan bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Sn. Ahmet Davutoğlu: Parasız Eğitim İstiyoruz !! Tekrar Edilen Dersler İçin Ek Ücretlerin İptal Edilmesini ve İkinci Öğretim Harç Ücretlerinde İndirim Yapılmasını İstiyoruz». Fatih ve imza atan diğer 43 kişiye katıl.