Kampanya Kapatıldı

Radyocu Doğancan ÖZADLI'nın Youtube'da 'Oldu O Zaman TV' programları TV'de yayınlansın�

Bu kampanya 21 destekçiye ulaştı


Sesiyle, enerjisiyle haftaiçi her sabah 7 de her akşam 18 de Doğan Canlı YAYINDA programıyla Türkçe Müziğin Keyfi Radyo Viva da program yapan radyocu Doğancan ÖZADLI; samimiyetiyle dinleyicileri tarafından çok sevilmesinin yanında, yaptığı işlerde büyük ilgi görmektedir. Son zamanlarda kendisinin 'Oldu O Zaman' adlı youtube kanalında her Perşembe günü; bazen ünlü konuklu, bazen de çeşitli yerler gezerek yaptığı röportajlarla ve eğlenceli videolarıyla izleyenlere keyifli anlar yaşatmaktadır. Bu eğlenceli ve keyifli programın; biçok izleyenleri tarafından TV de yayınlanması istenmektedir. Fakat son zamanlarda TV de yayınlanan bazı programların ve dizilerin pek ilgi görmediğini birçoğumuz gözlemlemekteyiz. Bu yüzden siz izleyicilerin; gülebileceği, değişik yeni şeyler öğrenebileceği eğlenceli programlara ihtiyacı veya isteği olduğunu görmekteyiz. Bu sebeple sizlerde; yukarıda içeriğini anlattığımız, çekiminde, yapımında, yönetmeninden kameramanına, sunucusuna, kamera arkasında olanlara.. programda fazlaca emeği ve hakkı geçen, güzel yerlere gelmesinin sağlandığı 'Oldu O Zaman Tv' programının TV'de yayınlanmasını istiyorsanız bize destek olmak için; bu sayfayı imzalamanızı rica ediyoruz. Umarız güzel sonuç alınır. Ve eminiz tüm izleyenlerle çok eğlenicez � İmza ne kadar fazla olursa bizim için o kadar iyi sonuç  ;) Hepinize teşekkürler :)

(programı gözden geçirmek ve izlemek isterseniz; YouTube → Oldu O Zaman Tv  kanalından ulaşabilirsiniz �)Bugün Doğancan Özadlı sevenleri imzanı bekliyor!

Doğancan Özadlı sevenleri bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Show tv: Doğancan ÖZADLI Youtube 'da 'Oldu O Zaman' tv programını programlarında sunmalı!!». Doğancan Özadlı sevenleri ve imza atan diğer 20 kişiye katıl.