ÇIKMA TEKLİFİ GERİ GELSİN!!1!!!!1!!

ÇIKMA TEKLİFİ GERİ GELSİN!!1!!!!1!!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.
10 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.
Seda Sayan ve tarafına Iraz Fırat bu kampanyayı başlattı

Çıkma teklifi geri gelsin. Sonu belli olmayan her ilişkiden, her arkadaşlıktan, her flörtten bıktık. "Neyiz biz?" sorusunu sormak değil, "Benimle çıkar mısın?" sorusunu sormak istiyoruz. Kafamda kurmaktan yoruldum, netlik istiyorum. Bir kişi ile görüşmeye başlıyorum ve aylar geçiyor ama ne olduğumuza dair net bir bilgi edinemiyorum. ''Sevgili desem abartı mı kaçar'', ''arkadaş mıyız o zaman?'' gibi sorular aklımı yoruyor. Düzgün ve güzel bir flört döneminden sonra çıkma teklifini sormak veya sorulmasını istiyorum artık. Böylece akılda kurmak yerine ne olduğumuzu bilirim. Hem karşı tarafın veya insanın kendisinin ne istediğini anlamak daha kolay olur. Soru ile karşılaşınca ilişki isteyip istemediğimize dair düşüncelerimiz netleşir.  

Değinmem gereken bir nokta var özellikle. Çıkma teklifini herkes yapsın. Karşı tarafın bana sormasını beklemiyorum. İsteyen istediğine çıkma teklifi etsin benim asıl meselem bu. Çıkma teklifi tekrar ortamlara geri dönsün. Bir çok meselenin böylece çözüleceğine inanıyorum.

Çıkma teklifinin dönmesi ile insanların daha rahat ve mutlu olacağını düşünüyorum. Kafada kurma dönemleri sona erecek. Netlik gelince herkes rahatlayacak bence. Bu yüzden sizlerden yardım istiyorum. İmzalarımızı toplayalım, çıkma teklifini geri getirelim. Aşk beni çok yordu, https://www.youtube.com/watch?v=VwMhgN0GtUc tam olarak bu haldeyim. Yardımlarınızı esirgemeyin. ÇIKMA TEKLİFİ GERİ GELSİN LÜTFEN! :( 

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 10.
10 imzaya ulaşıldığında, bu kampanyanın öne çıkarılan kampanyalarda yer alma ihtimali artar.