Axe Network Sunucusu Kurtarmak

Axe Network Sunucusu Kurtarmak

Başlama tarihi:
6 Eylül 2019
Muhatap:
SCP:SL ve
İmzalar: 7.918Sonraki Hedef: 10.000
Hemen destekle

Bu kampanya neden önemli?

Başlatan: Ege T****

Merhalar, ben ElecTwix 

Axe Network adli sunucunun kurucusuyum bu çok uzun bir zamandır. Oyuncularımız ücretsiz olarak hizmet sunmak için gerek cebimizden gerek zamanımızdan ayrımaktayız. bu gün bizlere sebebsiz olarak Herkese açık olan listeden çıkardılar gerekçe olarak istedimiz zaman bizlere her hangi bir kanıt gösteremekle birlikte scp sl suncusunda 5 kişi #saveaxe yazdı diye mute yedi.

Diğer Server bizi şikayet etmiş Fakat biz onları daha önce bir çok olaydan şikayet ettik kendileri Küfür , Taciz Yaptıklarına dahil kanıtlarmızı scp:sl yetkililerine gönderdik.

fakat bizi dikkate almadılar kendileri "Tecvüz ülkemizde" Normal dedikleri bir kısım dahi bulunan bu karşı server bizleri şikayet ettiler ve neden bile vermeden kapatıldık.

SCP:SL yetkileri bizlere cevap vermek yerine engellemeyi tercih etti.

SCP:SL ye sesimizi duyuralım ve bizlere yapılan bu adaletsizliği ve diğer server için bir adalet ortamı yaratılm.

https://discordapp.com/invite/cHRTVH4

security@scpslgame.com

 

______________________

English

 

Hi, I'm Axe Network Creator. Our Players can play in this server Free. We spend so much money and time on this server but some people are attacking us for money and publicity.

We deleted on Public servers and they don't have any evidence if you try to ask they why banned my server they kick you or Just enter the discord with axe nickname

%100 they kicking you because you just a player on Axe server sometimes people can funny like these times and they look before they can understand that's not funny.

 

https://discordapp.com/invite/cHRTVH4

security@scpslgame.com

Hemen destekle
İmzalar: 7.918Sonraki Hedef: 10.000
Hemen destekle