Kampanya Kapatıldı

Samsun Atatürk Anadolu Lisesi Taşınmasın

Bu kampanya 3.673 destekçiye ulaştı


Öncelikle merhabalar. Ben 3 yıldır Samsun Atatürk Anadolu Lisesi'nde eğitim gören bir öğrenciyim. Okulumuz tarihi bir bina olmakla birlikte Samsun'un sembollerinden biri haline gelmiş, yaklaşık 100 senedir eğitim-öğretim yapılan bir binadır.

Milli Eğitim Bakanlığının yeni kararı ile şu an eğitim gördüğümüz bina boşaltılıp, Aziz Atik Fen Lisesi binasına bizi yerleştireceklerini belirtmişlerdir. Bina boşaltıldıktan sonra ne amaçla kullanılacağı hakkında hiçbir bilgi verilmemesi çok büyük bir sorun teşkil etmektedir.

Zamanında çoğu öğrencinin evlerine yakın olduğu için tercih ettiği okul, şehirden uzak bir yere taşınırsa çoğu öğrenci ulaşım masraflarının çok fazla olacağını ve bu şartlarda Atatürk Anadolu Lisesi'nde öğretime devam edemeyeceğini düşünmektedir.

Her açıdan tarih kokan binamızda eğitime devam edebilmemiz için yardımlarınız gerekmektedir. Bu kampanyayı imzalarsanız bir çok insanı mutlu edeceksiniz.Bugün Can imzanı bekliyor!

Can Taner bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Samsun Atatürk Anadolu Lisesi Taşınmasın». Can ve imza atan diğer 3.672 kişiye katıl.