Kampanya Kapatıldı

Tuzla devlet hastanesi personel ve doktor yaklaşımı acil bölümünde 3 saatbekleyen hastalar

Bu kampanya 11 destekçiye ulaştı


Tuzla devlet hastanesinde acil bölümünde güvenlik, sağlık personelleri doktorlar hepsi ayrı bir sorun hasta olmadan giden birisi bile hasta olarak döner. 1 tane doktor hizmet veriyor 92 kişi sıra var acil bölümünde insanlar mağdur bir şekilde 3 saat 4 saat sıra bekliyolar muhattap olarak trajide duran çalışanlar güvenlikler sert yaklaşımlarda bulunuyolar acil olarak kontrol edilmesi çalışanların denetlenmesi gereken bi kurum.

2 yaşından 60 yaşına kadar insanlar mağdur bir şekilde bekliyolar 90 kişilik bir sıra var parası olanlar özel hastaneye gidiyorlar ancak durumu olmayan yalnız kimsesi olmayan onlarca insan var. İnsanların akıllı telefonları şikayet edecek sesini duyuracak birileri yok mecburen bekliyolar 3 saat 4 saat bekleyen insanlar var sağlık bu kadar önemsiz olamaz çalışan personeller insanı sinir hastası edecek duruma getiriyor insan yerine koymayıp yüzüne bakmıyor kaba konuşmaları hakaret içerikli sözler yıllardır değişmeyen bir sistem insanların hasta olduğunu yardıma ihtiyaçları olduğunu düşünmeyip çayını sigarısını alan kapının önünde kahkaha atıyor birşey sormak istediğinde ya geçiştiriyor yada tersliyor yardım etmek isteyen daha doğrusu işini yapmak isteyen kimse yok gitmeyi tercih etmediğim gitmek istemediğim biryer Tuzla devlet hastanesi Allah düşürmesin...

 Bugün Tuzla devlet hastanesi imzanı bekliyor!

Tuzla devlet hastanesi bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Sağlık bakanlığı: Tuzla devlet hastanesi personel ve doktor yaklaşımı acil bölümünde 3 saatbekleyen hastalar». Tuzla devlet hastanesi ve imza atan diğer 10 kişiye katıl.