Kampanya Kapatıldı

71. VE 72. DEVLET HİZMET YÜKÜMLÜLÜĞU 5. Ve 6. AÇIKTAN ATAMA KURALARI TEBLİGAT BEKLİYOR

Bu kampanya 106 destekçiye ulaştı


71. ve 72.Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü ile 5.ve 6. Açıktan Atama Kuraları Sonucu Tabip veya Uzman Tabip olarak atandık. Güvenlik Soruşturması Formunu yaklaşık 90 gün önce yolladık. Devlet Hizmet Yükümlüsü olduğumuz için herhangi bir özel kurumda çalışamıyoruz.Atandığımız yerlerde ciddi hekim açığı var bir an önce görevimize başlamak istiyoruz. 5 açıktan atama ve 71.DHY de tebligatin bir kısmı yayinlandi 6. açıktan atama ve 72.DHY nin ise tamami tebligat bekliyor. 6 yıl binbir türlü zorlukla okuduk,bazılarımız üzerine uzmanlık yaparak binbir türlü emekle fakültelerimizi bitirdik. Atandık ama göreve başlayamadik.Her geçen gün mağduriyetimiz artıyor.Bu sürecin hızlanmasını ve bir an önce tebligatlarımızın yayinlanmasini rica ediyoruz. Bakanımız Recep Akdağ 15.02.2017 de Tvnet te yaptığı açiklamada "Göreve başlatacağız güvenlik soruşturması devam edecek"dedi. Muhataplarımızdan Ricamız;
Bize resmi bi açıklamayla başlayacağımiz tarih?
Bakanımızın söylediği "Başlatacağız göreve soruşturmaya öyle devam edeceğiz"bunu resmi makamlarda karşılığı?
Askeri kadrolara atanan Hekimlerin Durumu(Soruşturmalarini Savunma Bakanlığı Yapiyormuş)? Bu sorularımızın cevaplarını muhataplarımızdan rica ediyoruz...Bugün Eyyüp imzanı bekliyor!

Eyyüp YILMAZ bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Sağlık Bakanlığı (Recep AKDAĞ): 71. VE 72. DEVLET HİZMET YÜKÜMLÜLÜĞU 5. Ve 6. AÇIKTAN ATAMA KURALARI TEBLİGAT BEKLİYOR». Eyyüp ve imza atan diğer 105 kişiye katıl.