Doğrulanmış başarı

Burak İçin Yardım ve Bağış Kampanyası #devletburakiçinyardımetsin

Bu kampanya 8.326 destekçi ile değişim yarattı!


19 MAYIS GÜNÜ BURSA'NIN İZNİK İLÇESİNDE İŞ MAKİNESİ VE MOTOR ÇARPIŞMASI SONUCU ARKADAŞIM BURAK CAN GÜÇÜK 1 aydır TEDAVİ EDİLİYORDU FAKAT BÜTÜN ÇABALARA RAGMEN ÇOK AĞIR DARBE ALAN BACAGI MAALESEF KURTARILAMADI .

BURSA' DA TEDAVİ OLDUGU HASTANEDEN İSTANBUL'DA BİR ÖZEL HASTANEYE GETİRİLDİ..18 YAŞINDA VE HAYAT DOLU BİR ÇOCUK VE UMUDUNU YİTİRMESİNE İZİN VERMEYİN..

AİLENİN HERHANGİ BİR SOSYAL GUVENCESİ OLMADIGINDAN  HASTANE VE PROTEZ MASRAFLARINI KARŞILAYAMIYOR, BUNUN İÇİN İLÇEDE YARDIM  KAMPANYASI BAŞLATILDI FAKAT TAM OLARAK DESTEK ALINMADI.

EMINIM Kİ BU SEKILDE DAHA  COK DESTEK ALACAGIZAİLE PERİŞAN LÜTFEN İMZANIZI VE BAĞIŞLARINIZI EKSİK ETMEYİN BACAGINI KAYBETTİ FAKAT UMUDUNU KAYBETMESİNE IZIN VERMEYIN TEKRAR YÜRÜYEBİLSİN.LÜTFEN DUYARLI OLALIM VE BAGIŞ İÇİN ELIMIZDEN GELENI SAĞLAYALIM .

SAĞLIK İNSAN HAKKIDIR BİR MİKTAR PARA İÇİN TERK EDİLMEMELİ.

Yarın başımıza ne geleceği belli değildir. Bir gün bizim de yardıma ihtiyacımız olabilir. Bu nedenle bugün yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edersek yarın onlar da bizi yalnız bırakmayacaktır.

DEVLETİMİZ,SAĞLIK BAKANLIĞI VE DİĞER KURUMLAR VE KURULUŞLAR,MADDİ DURUMU BAĞIŞ İÇİN ELVERİŞLİ OLAN KİMSELER  AİLEYE YARDIMDA BULUNSUN  MASRAFLAR BİR MİKTARDA OLSA KARŞILANSIN LÜTFEN.

NOT: SOSYAL MEDYA TWİTTER HESABINIZDAN

#devletburakiçinyardımetsin

olarak paylaşım yaparsanız mutlu oluruz ..

Masraflar 120 bin TL OLUP ;

Ailenin bilgileri şu şekildedir  ;

HESAP NO IBAN İŞ BANKASI İZNİK ŞUBESİ: TR070006400000122250358512 - EMİNE GÜÇÜK ANNESİ

TELEFON NUMARASI: 0533 474 27 73- YAHYA KEMAL GÜÇÜK BABASIBugün Sezen imzanı bekliyor!

Sezen SAATCİ bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «Sağlık Bakanlığı: Burak Can’a Yardım Edilsin». Sezen ve imza atan diğer 8.325 kişiye katıl.