Sözleşmeli Er & Özlük Hakkı VATAN EVLATLARINA DESTEK..!

0 kişi imzaladı. Hedefimiz 5.000.


Güzel ülkemin vatan sever insanları,biz “SÖZLEŞMELİ ER” olarak Türk Silahlı Kuvvetleri görevli personelleriyiz,yurdumuzun dört bir yanında ölürsem ŞEHİT , kalırsam GAZİ anlayışı ile ülkemize hizmet ediyoruz . 

Kampanyayı imzalayan bütün “SÖZLEŞMELİ ER” arkadaşlarım ve destekçilerimiz adına halimize çok şükürler olsun , Rabbim devletimize zeval vermesin , gerektiği yerde soğan ekmek ile mesleğimize devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Sorunlarımızı sizlere ulaştırmak adına bu kampanyayı başlatmak zorunda kaldık ;

(1.) 2018 Yan Ödeme Kararnamesi (TSK) Maaş zammında “SÖZLEŞMELİ ER” ibaresi olmaması bizleri derinden yaralamıştır,burda bizi yaralayan nokta bizi ayrı tutmanızdır.Biz bunu haketmiyoruz !

(2.) Güvenli bölgelerdeki birliklerde hafta sonu mesai bitimi “CUMA” [17:00] ile “PAZAR” [17:00] günleri kışla terk izni verilmesini cani gönülden isteriz,bu konu bizim en büyük hakkımızdır.

(3.) Biz “SÖZLEŞMELİ ER”ler,kesinlikle hakettiğimiz değeri almıyoruz.Bizim hakkımızı savunacak bir milletvekili bile çıkmadı , en çok da buna üzüldük !

Biz ülkemizin dört bir yanında şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak adına,şehâdete korkmadan , çekinmeden yürüyen bir topluluğuz,gereken işlemlerin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz.