Kampanya Kapatıldı

Çocuk istismarcıları idam edilsin!!!

Bu kampanya 79 destekçiye ulaştı


Fazla söze gerek yok. Daha fazla çocuğun kaçırılmasını, tacize-tecavüze uğramasını, öldürülmesini, parçalara ayrılmasını istemiyoruz... Bütün bunlar olup bittikten sonra suçluların hapis cezasıyla kurtulmasından bıktık.

Küçük bir hatırlatma, #Münevver , #Özgecan, #Irmak, #Eylül, #Halilibrahim, #Yeter, #Ceylin ve daha adını sanını duymadığımız, hiç tanımadığımız, duyduklarımızı da hafızalarımızdan silip attığımız niceleri... Bizim başımıza gelmez nasılsa' özgüveni nereden geliyor?!

Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bütün bu çocuklarda ailelerin de çok büyük ihmalkârlıkları olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ama hiçbir çocuk bu sonu haketmiyor, haketmeyecekte. 

İkincisi, bunu çocuklara reva gören caniler, başka suçlar işlemekten mi korkacaklar? Ne zaman önü kesilecek bu katillerin? Cezaları basit bir hapis olmaktan ne zaman çıkacak?

Üçüncüsü, artık böyle haberler duymak, yaşamak istemiyoruz. Yeter artık diyoruz. İdam getirilsin, az da olsa yüreğimize su serpsin. İdam gelsin ve niyeti olanlara ibret olsun. İdam gelsin, çocuk istismarcılarına benzersiz idam cezaları uygulansın.. Bundan sonra kimse yaşamasın!!

Benim elimden bu kampanyayı hazırlamak geliyordu. Devlet büyüklerinin elinden gelen halkın çağrısına kulak vermek ve gereğini yapmak. Duymuyorlarsa görmelerini sağlamak. Lütfen imzalayalım ve İdamın gelmesi için elimizden geleni yapalım. 

Ceylinler, Irmaklar, Eylüller yaşasın KATİLLERİ DEĞİL!!!!  ÇOCUK İİSTİSMARCILARI İDAM EDİLSİN!Bugün Zeynep imzanı bekliyor!

Zeynep Genel bu imza kampanyası için senin desteğini bekliyor: «@RT_Erdogan: Çocuk istismarcıları idam edilsin!!!». Zeynep ve imza atan diğer 78 kişiye katıl.